41-letnia Adriana Lima z dużym ciążowym brzuchem na wybiegu. Cały świat zobaczył jej krągłości na chwilę przed porodem

Adriana Lima w ciąży na pokazie mody

Adriana Lima w ciąży na pokazie mody

Adriana Lima w ciąży na wybiegu. Gwiazda tuż przed porodem wzięła udział w pokazie mody Alexandra Wanga. Krągłości 41-latki były największą atrakcją wydarzenia. Zdjęcia błyskawicznie obiegły świat.

Adriana Lima to absolutna ikona modelingu. Jej twarz zdobiła okładki wszystkich najważniejszych magazynów i kampanii czołowych projektantów. Pracowała dla Valentino, Armaniego, Very Wang czy Ralpha Laurena. Ma na swoim koncie sukcesy, które zapewniły jej miejsce w historii świata mody. W 2005 roku została wybrana najbardziej pożądaną kobietą świata przez czytelników magazynu dla mężczyzn Ask. Pokonała m.in. ówczesny symbol seksu – Angelinę Jolie.

Życie zawodowe Limy obfituje w wiele sukcesów – oprócz modelingu zajmuje się także aktorstwem. Do tego spełnia się prywatnie jako mama dwóch córek – 13-letniej Valentiny i 10-letniej Sienny. Ojcem dziewczynek jest były mąż modelki, koszykarz NBA – Marko Jarica. Para rozwiodła się w marcu 2016 roku, po siedmiu latach małżeństwa. Od stycznia 2020 roku piękność związana jest z amerykańskim producentem filmowym – Andre Lemmersem.

Obecnie pochodząca z Brazylii gwiazda odlicza dni do narodzin trzeciego dziecka, którego płeć na razie utrzymuje w tajemnicy przed światem.  Chętnie za to prezentuje swoje imponujące krągłości, od których tym razem ciężko było odwrócić uwagę na pokazie Alexandra Wanga zatytułowanym Fortune city.

Adriana Lima pokazała duży brzuch na pokazie mody

Gdy Adriana weszła na wybieg, wszystkie obiektywy skierowane były w jej stronę. Nic dziwnego, bo 41-letnia gwiazda wybrała bardzo odważną kreację. Miała na sobie czarną sukienkę z wycięciem na brzuch. Tym sposobem jej krągłości stały się największą atrakcją dla widzów, a zdjęcia z wydarzenia wylądowały na czołówkach tabloidów z najróżniejszych krajów.

Lima kontynuuje coraz silniejszy trend wśród ciężarnych na eksponowanie brzucha, który zapoczątkowała Rihanna. Gwiazda pop ogłosiła ciążę, pokazując strategiczne miejsce. Od tego czasu niemal za każdym razem wyróżnia się stylizacjami. Swoją odważną postawą zainspirowała kilka innych gwiazd, w tym polską piosenkarkę Maję Hyży, która równie ochoczo demonstruje rosnący brzuch.

Co sądzicie o takich stylizacjach? My jesteśmy jak najbardziej na tak.


Adriana Lima w ciąży na pokazie mody

Adriana Lima w ciąży na pokazie mody

Adriana Lima w ciąży na pokazie mody

Adriana Lima w ciąży na pokazie mody

Adriana Lima i Andre Lemmers

Adriana Lima i Andre Lemmers

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live jak inne pseudogwiazdy antki jakuby czerwoni zieloni xyz baska z klatki mam to w d..pie nic tylko pic palic i pierd..łic 0 jakies mądrosci jak u naukowców dających coś od siebie do słoika albo radu na dywanie nic tylko się dostosować albo zamówic krematorium online i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×