Adriana Kalska przeżywa trudny czas po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim. Zamieściła wpis, który zaniepokoił fanów

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Rozstali się kilka tygodni temu. Jak gwiazda M jak Miłość znosi ten czas? Jej ostatni post nie napawa optymizmem. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się kilka lat temu na planie serialu M jak Miłość. To ta telenowela przyniosła aktorskiej parze największą rozpoznawalność. Scenarzyści napisali im sceny pełne uczuć i miłosnych wyznań. Szybko okazało się, że miłość z ekranu przeniosła się do życia prywatnego. Aktorzy zakochali się w sobie bez pamięci i stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

W kultowej produkcji zdążyli wziąć ślub i jako państwo Chodakowscy wychowują dwoje dzieci. Fani z niecierpliwością czekali na to, że zdecydują się oni sformalizować to co ich łączy także w życiu prywatnym. Aktorska para chętnie pojawiała się razem na salonach, gdzie nie szczędzili sobie czułych gestów. Już kilka tygodni temu pojawiły się jednak pierwsze plotki o kryzysie w ich związku.

Adriana Kalska smutną grafiką podsumowuje czas po rozstaniu z Roznerskim

Adriana i Mikołaj nie są już parą, a wiadomość o rozstaniu złamała serca ich fanów. Jeszcze przed końcem zeszłego roku mówiono o tym, że przechodzą ciężkie chwile, fani jednak nie dawali temu wiary. Kilka dni temu jako pierwszy o tym, że się rozstali, poinformował portal Pudelek.

Po kilku godzinach od medialnego szumu na ten temat postanowiła wypowiedzieć się Adriana Kalska. Aktorka opublikowała oficjalne oświadczenie i zapewniła, że to jej jedyny komentarz w tej sprawie.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Gwiazda jest jednak bardzo aktywna w sieci, a na jej profilu pojawiła się grafika, która może mocno zaniepokoić. W związku z Blue Monday, czyli najbardziej depresyjnym dniem w roku, który miał miejsce w miniony poniedziałek, zamieściła post, który zdecydowanie nie napawa optymizmem. Można się tylko domyślać, że po niedawnym rozstaniu z partnerem nie czuje się najlepiej. To, co znalazło się na profilu aktorki, zobaczycie w naszej galerii.


Adriana Kalska

Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie opublikowane w październiku

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie opublikowane w październiku

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Komentarze

  • Gość Bozka pisze:

    Wiekrzosci kobiet po rozstaniu nie jest łatwo. Mężczyźni podchodzą do związków inaczej, po nich to spływa i szukają gdzie indziej przygód. My kobiety pokażmy im że nie są pępkiem świata. I nie ryczmy za nimi.

  • Mon pisze:

    Wrotcie do siebie pasujecie do siebie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×