Adriana Kalska wskoczyła w skąpe bikini i odpoczywa po ciężkich miesiącach na wakacjach. Zrobiło się bardzo gorąco

Adriana Kalska w bikini

Adriana Kalska w bikini

Adriana Kalska postanowiła odpocząć po ciężkich miesiącach i wybrała się na zasłużone wakacje. Zdjęciem w bikini nieźle rozgrzała internet.

Adriana Kalska przez kilka ostatnich lat tworzyła związek z Mikołajem Roznerskim. Rzadko jednak pojawiali się razem na salonach i udzielali wywiadów. Byli bardzo dyskretni, a internauci odliczali dni, kiedy dowiedzą się o ślubie ulubieńców, zwłaszcza że tajemniczość pary jeszcze podgrzewała emocje. W jednym z postów Mikołaj nawet nazwał Adę żoną i już wtedy zrobiło się naprawdę gorąco. Z czasem jednak pojawiły się spekulacje o ich rozstaniu. Para przestała się obserwować na Instagramie, co sprowokowało falę podejrzeń, że już nie są razem. W końcu głos zabrała aktorka, potwierdzając przypuszczenia.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – przekazała.

Kalska od czasu rozstania nie ograniczyła kariery. Cały czas jest obecna na ekranie i na deskach teatru. Przyszedł jednak czas na odpoczynek. Zdjęciami z wakacji ucieszyła fanów.

Adriana Kalska w bikini

Adriana Kalska może liczyć na spore grono fanów. To oni mocno wspierali ją dobrym słowem po rozstaniu z Roznerskim. Gwiazda bardzo prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie i tam zamieszcza sporo postów dotyczących prywatności.

Adriana Kalska po pracowitych miesiącach wybrała się na wakacje. Aktorka niezmiennie występuje M jak miłość, gdzie wciela się w postać Izy Chodakowskiej – żony Marcina (Mikołaj Roznerski). Dodatkowo gra w teatralnych spektaklach, a także w serialu Papiery na szczęście.

Nic więc dziwnego, że 36-latka postanowiła złapać chwilę oddechu i udać się na urlop. Nie zdradziła, dokąd się wybrała, ale opublikowała wakacyjne kadry, na których widać palmy, a więc to na pewne ciepłe strony. Fanów jednak zachwyciło zdjęcie w bikini.

Kalska spaceruje w szortach i staniku, przed nadmiernym słońcem osłoniła głowę kapeluszem.

  • Śliczna!
  • Piekna i taka zgrabna.
  • Udanych wakacji.
  • Świetne zdjęcia – piszą interanuci.

Jesteście fanami Adriany?


Adriana Kalska w bikini

Adriana Kalska w bikini

Adriana Kalska w bikini

Adriana Kalska w bikini

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×