Mikołaj Roznerski przeżywał prawdziwy horror. „Nocami siedziałem sam i ryczałem”. Wtedy do akcji wkroczyła Adriana Kalska!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska pomogła Mikołajowi Roznerskiemu

Mikołaj Roznerski w najnowszym wywiadzie przyznał, że Adriana Kalska uratowała go, gdy był na dnie. Przystojny aktor, do którego wzdycha połowa Polek, w rozmowie z Twoim Stylem wyjawił niespodziewanie szczerze, że było z nim naprawdę źle. Kilka miesięcy temu zmęczony natłokiem pracy i problemami prywatnymi, niemal się załamał. Co się stało?

Mikołaj, który jest jednym z najbardziej rozchwytywanych i zajętych aktorów w show-biznesie wyjawił w rozmowie, że wziął sobie na kark za dużo. Kilka miesięcy wcześniej rozstał się również z Marceliną Zawadzką, co nie należało do przyjemnych doświadczeń. Nadmiar emocji i przemęczenie sprawiły, że zwyczajnie się załamał. Wtedy do akcji wkroczyła Kalska:

Zagubiłem się. Zakładałem różne maski. Przez rok zagrałem 200 spektakli wyjazdowych. Rano miałem dwie sceny w serialu, po południu scenę w filmie, później jechałem 200 kilometrów do teatru do Bełchatowa i potwornie zmęczony wracałem do domu. Nocami siedziałem sam i ryczałem. [Adriana] podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestań udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle – wyjawił

Trzeba przyznać, że Adriana rzeczywiście spadła mu jak z nieba. To tylko dowód na to, że czasem to, czego potrzebujemy, przez cały czas mamy w zasięgu ręki. Znali się przecież od lat!

Kibicujecie ich związkowi?

Mikołaj Roznerski walczył z paskudną chorobą. Przeszedł przez piekło: „Przez rok leżałem w szpitalu”

Mikołaj Roznerski to partner idealny! Swoimi słowami potwierdził, jak bardzo kocha Adrianę Kalską [WIDEO]

Gwiazdy na konferencji prasowej filmu „Kogel-Mogel 3”: Anna Mucha, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Joanna Jarmołowicz, Ilona Łepkowska


Adriana Kalska – Polsat, ramówka jesień 2018

Adriana Kalska – Polsat, ramówka jesień 2018

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - Jesienna ramówka TVP

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - Jesienna ramówka TVP 2018

Adrianna Kalska – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10

Adrianna Kalska – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×