Szukaj

Adriana Kalska zanim zagrała w „M jak miłość” wystąpiła w „Szansie na sukces”. Od tego czasu sporo schudła

Kariera Adriany Kalskiej rozpoczęła się osiem lat temu, od występu w telewizyjnym show. Osiem lat temu publiczność poznała ją jako aspirującą piosenkarkę, której głos urzekał samego Jacka Cygana. Od tamtego czasu nie tylko wyrosła na czołową gwiazdę polskich seriali, ale przede wszystkim przeszła ogromną metamorfozę. Co za zmiana.
Adriana Kalska

Adriana Kalska

Jeśli myśleliście, że kariera Adriany Kalskiej zaczęła się od roli Izy w M jak miłość, to jesteście w błędzie. Okazuje się, że jedna z najpiękniejszych aktorek serialowych po raz pierwszy przed kamerą wystąpiła o wiele wcześniej, bo w 1 listopada 2011 roku. Wzięła wówczas udział w jednym z najpopularniejszych talent-show w kraju.

Adriana Kalska ma na swoim koncie udział w Szansie na sukces. Partnerka Mikołaja Roznerskiego w wielu wywiadach podkreślała, że kocha śpiewać, a muzyka jest jej ogromną pasją.

W klasie maturalnej wymyśliłam, że pójdę do szkoły muzycznej, co było absurdem, bo nigdy wcześniej nie uczyłam się śpiewu. (…) Piszę teksty, na razie chowam je do szuflady, zobaczymy, co będzie w przyszłości. Miałam przygody z różnymi zespołami, nie zamykam się na taką współpracę – wyznała w 2016 roku na łamach „Show”.

O tym, że posiada spory talent wokalny mogliśmy przekonać się rok temu, gdy walczyła o 100 tysięcy złotych na wybrany szczytny cel w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Choć programu nie wydała (zajęła 4. miejsce), to dała się zapamiętać jako jedna z najlepszych odtwórczyń występów takich tuz, jak Joe Cocker, Margaret czy Agnieszka Chylińska.

Adriana Kalska w Szansie na sukces. Jak wyglądała zanim została gwiazdą?

Adriana Kalska w Szansie na sukces wzięła udział osiem lat temu. Na małej scenie stanęła twarzą w twarz z jurorami, wśród których był jeden z najlepszych polskich tekściarzy naszych czasów, Jacek Cygan. Obecna gwiazda M jak miłość zaśpiewała przebój Andrzeja ZauchyByłaś serca biciem.

Aktorkę już wtedy wyróżniał spokojny, ciepły głos. Nie sposób jednak nie zauważyć, że od czasu udziału w show TVP przeszła niemałą metamorfozę. Sporo schudła, zmieniła fryzurę i styl.

Adriana Kalska w Szansie na sukces wyglądała jak dziewczyna z sąsiedztwa, dziś uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych kobiet w kraju.


Adriana Kalska w Szansie na sukces (2011 rok)

Adriana Kalska w Szansie na sukces (2011 rok)

Adriana Kalska w Szansie na sukces (2011 rok)

Adriana Kalska w Szansie na sukces (2011 rok)

Adriana Kalska w Szansie na sukces (2011 rok)

Adriana Kalska w Szansie na sukces (2011 rok)

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×