Teraz wielka gwiazda TVP, a kiedyś? Adriana Kalska zadebiutowała w TVN-ie i wyglądała zupełnie inaczej!

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska na starych zdjęciach

Jak Adriana Kalska wyglądała zanim została dziewczyną Mikołaja Roznerskiego? Jest jedną z ulubionych aktorek M jak miłość, w związku z czym wątek jej bohaterki jest stale rozwijany. Nie każdy jednak wie, ale aktorka zaczynała swoją przygodę z telewizją już w 2014 roku, w serialu Sama słodycz. Mamy jej stare zdjęcia.

Adriana Kalska to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek serialowych w Polsce. Jej kariera nabrała tempa, kiedy dołączyła do obsady M jak miłość. To właśnie na planie serialu TVP poznała swojego ukochanego Mikołaja Roznerskiego, co dało jej jeszcze większy rozgłos. Po zaaklimatyzowaniu się w Telewizji Publicznej przyszedł czas na nowe projekty. 33-latka przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i stanęła na scenie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nikt nie spodziewał się, że aktorka jest uzdolniona również wokalnie. Adriana dostała się do finału show, zajmując ostatecznie 4. miejsce.

Kalska musiała jednak poczekać, by wspiąć się na szczyt swojej kariery. Aktorka zadebiutowała bowiem w telewizji już w 2014 roku rolą fryzjerki Marianny w serialu TVN Sama Słodycz. Zagrała tam u boku takich znakomitości jak Piotr Adamczyk, czy Roma Gąsiorowska. Gwiazda M jak Miłość wyglądała bardzo dziewczęco, niemalże jak nastolatka! Bez wątpliwości można stwierdzić, że bardzo się zmieniła. Zrezygnowała np. z grzywki, co było bardzo dobrą decyzją!

Spójrzcie sami na jej stare zdjęcia.

To był rok ponad znakiem płomiennych romansów! Oto najgłośniejsze związki w 2018 w polskim show-biznesie!

W związku Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską zrobiło się bardzo poważnie! Para podjęła ważną decyzję przed samymi świętami!

Mikołaj Roznerski przeżywał prawdziwy horror. „Nocami siedziałem sam i ryczałem”. Wtedy do akcji wkroczyła Adriana Kalska!


Stare zdjęcia Adriany Kalskiej (2014 rok)

Stare zdjęcia Adriany Kalskiej (2014 rok)

Stare zdjęcia Adriany Kalskiej (2014 rok)

Stare zdjęcia Adriany Kalskiej (2014 rok)

Adriana Kalska bez makijażu

Adriana Kalska bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×