Adriana Kalska zaskoczyła fanów metamorfozą. W nowym kolorze i fryzurze wygląda obłędnie. Posypały się komplementy

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska pochwaliła się metamorfozą. Gwiazda pokazała się fanom w sieci w zupełnie nowym wydaniu. Są loki u jaśniejszy kolor włosów. Internauci zasypali ją komentarzami.

Adriana Kalska to jedna z najpopularniejszych gwiazd serialu M jak Miłość. Od wielu lat gra w telenoweli Izę Chodakowską. Na planie poznała Mikołaja Roznerskiego, z którym stworzyła parę w serialu, ale też w życiu prywatnym. Przez kilka lat byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, a fani z wypiekami na twarzy wyczekiwali informacji o tym, że ich relacja wchodzi w kolejny etap. Niestety z dnia na dzień aktorka wydała oświadczenie o rozstaniu.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Od ponad roku aktorska para żyje z dala od siebie. Ostatnio pojawiły domysły fanów o tym, że zakochani znowu się zeszli. Wszystko przez podobne zdjęcia z wyjazdu, które pojawiły się na ich profilach społecznościowych. Gwiazda szybko jednak rozwiała wszelkie wątpliwości co do statusu ich relacji, który się niestety nie zmienił.

Adriana Kalska w nowej fryzurze

Adriana Kalska w ostatnim czasie coraz bardziej skrupulatnie prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie publikuje posty, w których pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio skupia się przede wszystkim na pracy w M jak Miłość i w teatrze. Okazuje się, że eksperymentuje też z wyglądem. Postanowiła zakręcić loki na swoich długich włosach i nieco je rozjaśnić, a efektem pochwaliła się w sieci.

Pod zdjęciem zebrała sporo komplementów i miłych słów dotyczących nowej fryzury.

  • Jak dla mnie włosy są mega, aczkolwiek przyznaję że w takich jak i w prostych wyglądasz nieziemsko.
  • Ale piękny kolor włosów.
  • Włosy jakie piekne, pasują pani.
  • No i pięknie. Tak powinno być.

Trzeba przyznać, że Ada w każdym wydaniu wygląda zjawiskowo. Więcej zdjęć jej metamorfozy zobaczycie w naszej galerii.


Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×