Adriana Kalska pozuje w sieci i chwali się swoim ciążowym brzuchem. Fani prześcigają się w komplementach. „Ślicznie”

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska zaskoczyła swoich fanów w sieci. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy podziwiać jej ciążowy brzuszek. Zebrała sporo komplementów. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani poznali się na planie serialu M jak Miłość. Tam scenarzyści połączyli ich w parę, a uczucie szybko przeniosło się do prawdziwego życia. Razem chętnie pokazywali się na branżowych imprezach i nie szczędzili czułości przed fotoreporterami. W telenoweli zostali małżeństwem, a fani wyczekiwali informacji o ich ślubie. Niestety ku ich zaskoczeniu w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się informacje o kryzysie, a w końcu o rozstaniu.

To, że ich związek dobiegł końca, sami długo trzymali w tajemnicy. Dopiero gdy artykuły w tabloidach zaczęły się nasilać, aktorka wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Adriana Kalska pokazała ciążowy brzuch

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski konsekwentnie nie komentują tego, co stało się z ich związkiem. Wiadomo, że każde z nich układa sobie życie na nowo. Chociaż mają problemy osobiste, to cały czas nie narzekają na brak zawodowych zobowiązań. Pomimo tego, że ich uczucie wygasło, nadal muszą razem pracować i grać kochające się małżeństwo. Pojawiają się też u swojego boku na deskach teatru, a w jednej sztuce aktor na koniec spektaklu oświadcza się bohaterce granej przez jego byłą ukochaną.

Ada oprócz tego, że jest aktorką, prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Tam dzieli się kulisami życia prywatnego, ale przede wszystkim kolejnych zawodowych projektów. Właśnie wprawiła swoich obserwatorów w konsternację, gdy zapozowała ze sporym ciążowym brzuszkiem.

Taka sytuacja – napisała.

Aktorka zebrała sporo komplementów od fanów, ale jest to jedynie charakteryzacja na potrzeby roli. Gwiazda oznaczyła profil serialu Papiery na szczęście, co oznacza, że sympatyków tej produkcji czekają bardzo ciekawe odcinki. Internauci nie ukrywają jednak, że taki stan bardzo pasuje ich ulubienicy.


Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska - premiera Boeing Boeing

Adriana Kalska - premiera Boeing Boeing

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kiedy zaczna pokazywac sie nago? Czekam na to a moze potrzeby fizjologiczne w toalecie tez ciekawe

 • Gość pisze:

  Odpieprzcie się w końcu od Ady i Mikołaja!!
  Nie macie własnego życia???!!Co za matoły

 • Gość pisze:

  Tak4 live zdrowia pasuje jej w uesa 7$ za galon od szczeciny czyli 3zł/1l a w turcji inflancja 1000% moźna moźna wystarczy chciec najlepsźy sernik szwagra i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×