Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Adriana Kalska po raz pierwszy zabrała głos w sprawie swojego związku z Mikołajem Roznerskim! “Wszyscy wiedzą, że…”

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Dlaczego się na to zdobyła?

Adriana Kalska oficjalnie potwierdziła związek z Mikołajem Roznerskim

Gdyby powiedzieć, że Mikołaj Roznerski nie miał szczęścia do kobiet, byłoby to niedopowiedzeniem roku. Jego związki, jeden po drugim, sypały się jak domki z kart – nie sposób jednak powiedzieć dlaczego, bo Roznerski to przystojny, inteligentny i utalentowany facet, a wzdycha do niego bez mała pół Polski fanek. Z Olgą Bołądź było nie po drodze, z Marceliną Zawadzką jeszcze gorzej. I kiedy wydawało się, że nie znajdzie już dla siebie drugiej połówki, na jego drodze pojawiła się Adriana Kalska.

Pojawiła i nie pojawiła, bo znają się przecież od lat, grają w jednym serialu, w jednym wątku. Gdy na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie sugerujące bliższą relację, fani oszaleli z radości. Idąc tropem Hollywood, Kalska i Roznerski przenieśli ekranowe uczucie do rzeczywistości i zostali naszą własną, polską “Brangeliną”. I o ile wszyscy mamy nadzieję, że nie skończą tak, jak Angelina Jolie i Brad Pitt, o tyle radość z faktu, że Roznerski wreszcie znalazł “tę jedyną” jest naprawdę ogromna.

Para jest bardzo skromna, nie afiszuje się ze swoimi uczuciami, choć w komentarzach w social mediach bez problemu można odszukać komplementy, jakie prawią sobie na oczach świata. Mikołaj kilka razy wypowiadał się już na temat swojej partnerki, ale Kalska nie zrobiła tego ani razu. Aż do teraz.

W rozmowie z magazynem Party po raz pierwszy oficjalnie potwierdziła związek z przystojnym aktorem:

Wszyscy wiedzą, że jesteśmy razem. Dopisano już do tego różne historie, ale chcę ten temat zostawić dla siebie – wyjawiła

Dyskretna i oszczędna w słowach, ale przecież na pierwszy rzut oka widać, że szczęśliwa. Kibicujecie im?

Zakochany po uszy Mikołaj Roznerski po raz pierwszy zdradził kulisy swojego związku z Adrianą Kalską!

Rozmarzony Mikołaj Roznerski zdradził intymne sekrety z jego związku z Adrianą Kalską: „Mam wspaniałą kobietę, która…” [WIDEO]

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!Lubisz Mikołaja Roznerskiego?

×