Szukaj

Adriana Kalska pierwszy raz szczerze o swoim związku. To rzadkie wśród gwiazd

Adriana Kalska nie chce mówić o związku z Mikołajem Roznerskim

Adriana Kalska Mikołaj Roznerski spotykają się od 7 miesięcy, a ich uczucie kwitnie nie tylko na planie serialu M jak Miłość. Poznali się lata temu, ale dopiero niespełna rok temu pojawiło się między nimi uczucie, które wprawiło w euforię fanów. Na salonach pojawiają się raczej oddzielnie, choć kilka tygodni temu zaliczyli wspólny debiut na jednym z oficjalnych wyjść. W social mediach nie szczędzą sobie czułości, choć pozostają bardzo skryci, jeśli chodzi o swój związek. Dlaczego?

Adriana dopiero kilka miesięcy temu w rozmowie z magazynem Party po raz pierwszy oficjalnie potwierdziła związek z przystojnym aktorem:

Wszyscy wiedzą, że jesteśmy razem. Dopisano już do tego różne historie, ale chcę ten temat zostawić dla siebie – wyjawiła.

Teraz w Gali wyznała, że zainteresowanie mediów nie jest czymś, co powitała z zadowoleniem. Nie podoba jej się, że prasa chciałaby wkraść się w jej domowe pielesze i poznać sekrety, które wolałaby zachować dla siebie:

Chyba nikt nie lubi wchodzenia z butami w jego życie prywatne. To nic przyjemnego. ja dopiero teraz spotykam się z tego typu publikacjami i zainteresowaniem. Coraz więcej gram, więc coraz więcej ludzi się tym interesuje. Ale nadal staram się żyć po swojemu.

Na pytania o Mikołaja reaguje wycofaniem i chłodem. Nie jest typem osoby, która lubi zdradzać swoje prywatne sprawy w mediach:

To nasza prywatna sprawa. Nie mam ochoty na ten temat się wypowiadać.

Adriana zalicza się zatem do wąskiego grona gwiazd, które o swojej miłości nie lubią i nie chcą mówić publicznie. To rzadkie w show-biznesie. Z pewnością Mikołaj będzie zachwycony postawą swojej ukochanej.

Myślicie, że jeszcze otworzą się w mediach i zostaną kolejną polską power couple brylującą w kampaniach reklamowych i na salonach? Miejmy nadzieję, bo wyglądają naprawdę pięknie jako para!

Adriana Kalska pokazała pazurki! Jej zachowanie nieźle zirytowało Mikołaja Roznerskiego

Tabloid donosi o napiętych relacjach pomiędzy Marceliną Zawadzką a Adrianą Kalską. Jak reagują na swój widok?

Adriana Kalska po raz pierwszy zabrała głos w sprawie swojego związku z Mikołajem Roznerskim! „Wszyscy wiedzą, że…”


Lubisz Mikołaja Roznerskiego?

×