Szukaj

Dziennikarka zapytała Adrianę Kalską o ślub z Mikołajem Roznerskim. Jej odpowiedź zburzyła całe wyobrażenie mediów

Jak podają najświeższe plotki Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub latem. Podobno są już zaręczeni, jednak wszystko owiane jest wielką tajemnicą. Co na temat ślubu mówi sama Adriana?
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski bardzo długo był kojarzony jako popularny polski podrywacz. Spotykał się między innymi z aktorką Martą Juras, z którą ma 9-letniego synka Antka. Później w mediach pojawiało się wiele informacji na temat jego związku z Miss Polonia – Marceliną Zawadzką. Wszystko wskazuje jednak na to, że aktor chciałby się w końcu ustatkować. Plotki o rychłym ślubie gwiazd rozgorzały na nowo, po tym jak para pojawiła się na Telekamerach 2020 i nie szczędziła sobie czułości.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są zakochani i to nie tylko na planie serial M jak miłość. Chociaż to tam rozpoczęła się ich piękna, wspólna historia miłosna. Oboje zachowują w tajemnicy szczegóły dotyczące swojego związku, mimo że doniesienia o zaręczynach i ślubie wciąż nie cichną. Jednak magazyn Party postanowił zapytać o to samą zainteresowaną.

View this post on Instagram

#przysobocie #chwile ❤️

A post shared by Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official) on

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska kiedy ślub?

Adriana Kalska została zapytana o to, czy planują ślub wraz z Mikołajem Roznerskim. Para podobno ma już zaręczyny dawno za sobą, chociaż wszystko trzymają w tajemnicy. Aktorka z przekonaniem odpowiada:

Zawsze byłam dziwną dziewczynką. Wolałam przebierać się za czarownice niż za księżniczki… I nigdy nie marzyłam o tym, by stanąć na ślubnym kobiercu.

Narzeczona Roznerskiego pokazała charakterek, odpowiadając na pytanie o ślubne plany, których póki co nie ma i raczej szybko mieć nie będzie:

Dla niektórych ślub jest ważny. Dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego. I ja należę do tego grona – powiedziała w wywiadzie dla Party.

Sądząc po wypowiedzi aktorki, nie mamy co oczekiwać szybkiego ślubu. Jednak być może jest to tylko odwrócenie uwagi od rzeczywistych planów pary. Obserwując codzienność na Instagramie, zarówno Adriany jak i Mikołaja, możemy wysnuć wnioski, że razem są bardzo szczęśliwi. Para chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami w sieci. Są wręcz nierozłączni, gdyż towarzyszą sobie nawzajem nawet podczas spektakli czy prób w teatrze i innych projektach, w których biorą udział. Widać, że wspólny związek bardzo im służy i nie potrzebują do tego żadnego oficjalnego potwierdzenia.


Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – TeleKamery 2020

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – TeleKamery 2020

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×