Szukaj

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pojawią się razem w zaskakującej muzycznej odsłonie! Mają już dość grania w „M jak miłość”?!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska postanowili korzystać ze swojej popularności i spróbować sił w nowych zaskakujących projektach. Para już niebawem zaprezentuje swój talent wokalny na scenie teatralnej. Czy rezygnują z M jak miłość?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są obecnie u szczytu swojej popularności. Adriana zalicza się do najpiękniejszych polskich aktorek serialowych, Mikołaj natomiast jest niekwestionowanym amantem filmowym młodego pokolenia. Aktorzy wspólnie graja w popularnym serialu TVPM jak miłość, na planie którego rozbudzili w sobie wielkie uczucie. O d czasu gdy oficjalnie są parą ich notowania znacznie wzrosły, zatem nikogo nie dziwi fakt, że wielu producentów zabiega o ich wspólny udział w swoich produkcjach.

Mikołaj i Adriana otrzymali ostatnio znakomita propozycję, która jest dla obojga wielkim aktorskim wyzwaniem. Para najwyraźniej jest już zmęczona serialem M jak miłość, zatem bez chwili zastanowienia wyzwanie przyjęli. Już niedługo zobaczymy ich w zupełnie innej odsłonie! Aktorska para wystąpi w musicalu w Teatrze 6. Piętro! Podczas musicalu Ada i Mikołaj zaprezentują swój talent wokalny. To, że Adriana potrafi śpiewać już wiemy, ale czy z tym wyzwaniem poradzi sobie Mikołaj?

Dojrzałem… Wiem, czego chcę. Niby miałem wszystko, co jest człowiekowi potrzebne do szczęścia, ale mimo to wcale nie byłem szczęśliwy. To się zmieniło, gdy poznałem moją dziewczynę… Dzięki niej moje życie wróciło na odpowiedni tor – stwierdził Mikołaj

Aktorska para już rozpoczęła przygotowania do spektaklu muzycznego Piękna Lucynda, który na początku przyszłego roku trafi na afisz stołecznego Teatru 6. Piętro.

Ta sztuka wymaga umiejętności wokalnych, a Ada świetnie śpiewa, więc będę miał wspaniałą nauczycielkę – mówi Mikołaj

Adriana Kalska jest szczęśliwa, że zagra w nowej odsłonie z Mikołajem.

Bardzo się cieszę, że będę mogła ponownie grać z Mikołajem, bo bardzo lubię z nim pracować. To nowe wyzwanie, oboje będziemy śpiewać w spektaklu. – wyznała Adriana

Fanów M jak miłość pragniemy uspokoić, Mikołaj i Adriana zapewnili, że nadal pozostają w serialu.

Cieszycie się?

 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zrezygnowali z ramówki TVP! Nie tylko tych gwiazd zabrakło! Powody ich nieobecności były poważne!

Piękna Adriana Kalska zaserwowała sobie kosmiczną metamorfozę! Mikołaj Roznerski na jej widok może doznać lekkiego szoku!

 

Mikołaj Roznerski to partner idealny! Swoją śliczną Adrianę Kalską traktował jak królową! TeleKamery 2019 należy do nich!

 


Mikołaj Roznerski i Aleksandra Kalska – TeleKamery 2019

Mikołaj Roznerski i Aleksandra Kalska – TeleKamery 2019

Mikołaj Roznerski i Aleksandra Kalska – TeleKamery 2019

Mikołaj Roznerski i Aleksandra Kalska – TeleKamery 2019

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski zrezygnowali z ramówki TVP

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski zrezygnowali z ramówki TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×