Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Jaką klientką jest Doda? Na ten temat krążą legendy. Makijażysta gwiazd rozwiewa wątpliwości

Adrian Świderski o współpracy z Dodą


Adrian Świderski o współpracy z Dodą

Adrian Świderski należy do grona makijażystów, którzy mają przyjemność współpracować z gwiazdami. Jego talent pokochały między innymi: Kamila Szczawińska, Majka Jeżowska, Edyta Górniak i Doda. Współpraca wokalistki i makijażysty jest bardzo intensywna i trwa już ponad 2 lata.

Makijażysta w rozmowie z portalem Kimkim.pl zdradził kulisy współpracy z Dodą. Kto ma ostateczne zdanie w tym duecie? Odpowiedź była zaskakująca:

Ostateczny głos zawsze mam ja. Doda bardzo mi ufa. Dobrze się rozumiemy i myślę, że o to w tym wszystkim chodzi, żeby przy takiej współpracy sobie bardzo ufać. Doda oczywiście podpowiada mi, na co by miała ochotę i nie jest tak, że ja się zawsze na coś upieram bo każdy look jest efektem naszych wspólnych rozmów. Większość moich makijaży wychodzi podczas naszych wspólnych rozmów i konsultacji.

Niedawno na Instagramie Dody pojawiły się zdjęcia z tajemniczego projektu. Jak dowiedział się Jastrząb Post, były to zdjęcia z planu tutorialu makijażowego, którego była bohaterką. W wywiadzie Adrian Świderski zdradził szczegóły przedsięwzięcia:

Doda będzie gościem pierwszego odcinka, który otworzy cały cykl. Będzie tam można oglądać różne projekty, w których biorę udział. To była moja inicjatywa, sam to zorganizowałem i wyprodukowałem. Z Dodą znamy się już bardzo dobrze więc chciała mnie w tym projekcie bardzo wesprzeć.

Jak widać współpraca Dody i Adriana Świderskiego przynosi korzyści obu stronom. Jesteście fanami jego makijażów?

Zobacz: Doda ze sztabem stylistów na planie nowego projektu. Efekt końcowy? Wow!

Makijaż w wykonaniu Adriana Świderskiego fot. Instagram

Makijaż w wykonaniu Adriana Świderskiego fot. Instagram

Makijaż w wykonaniu Adriana Świderskiego fot. Instagram

Makijaż w wykonaniu Adriana Świderskiego fot. Instagram

Czy podobają Ci się makijaże Dody?



Komentarzy: 4


Gość | 11 listopada 2015, 15:20

Piękna zjawiskowa niedoceniany jak pani Villas


GośKarolina Gilonć | 11 listopada 2015, 07:41

Ale ekstra ,że ie ma kodu do komentarzy.Dzięki


WIELBICIELGość | 10 listopada 2015, 22:55

Dorotka jest zjawiskowo piękną i zgrabną dziewczyną ,a wiec każdy makijaż do jej cery i urody pasuje .Dorotka nawet bez makijażu jest bardzo atrakcyjną dziewczyną i posiada swoich fanów na tle swojej twórczości i urody .


GUCCIO | 10 listopada 2015, 19:46

Transowej urody nic nie zakryje


Dodaj komentarz
×