Przystojny syn Jacka Rozenka ujawnił nowe fakty na temat stanu zdrowia swojego ojca!

Adrian Rozenek o stanie zdrowia ojca

Adrian Rozenek o stanie zdrowia ojca

Adrian Rozenek skomentował stan zdrowia ojca. Przystojny syn Jacka Rozenka i Katarzyny Litwniuk zdradził, jak obecnie czuje się aktor, który ponad tydzień temu doznał udaru mózgu.

Jacek Rozenek, zanim związał się z Małgorzatą Rozenek-Majdan, był mężem Katarzyny Litwiniuk. Para doczekała się syna Adriana. Przystojniak aktywnie wspiera ojca po udarze mózgu, w wyniku którego ma sparaliżowaną prawą część ciała. Na szczęście obecnie nie jest z nim tak źle, jak jeszcze niedawno donosiły tabloidy. Poprawa postępuje z dnia na dzień, a to wszystko dzięki regularnej pracy z rehabilitantem i ćwiczeniom z logopedą.

Aktor Barw szczęścia kilka dni temu zdecydował się pokazać fanom w specjalnym nagraniu z podziękowaniami za słowa otuchy (poniżej), a dziś na jaw wychodzą kolejne wiadomości, które z pewnością zainteresują fanów jego twórczości. Adrian Rozenek w rozmowie z Na żywo przyznał, że z ojcem jest coraz lepiej:

Stan taty się znacznie poprawił – poinformował redakcję tygodnika.

Jacek wraca do pełni sił i już wkrótce nie tylko opuści szpital, ale też wróci na plan serialu TVP, w którym wciela się w jedną z głównych ról. Wiadomo jednak, że Rozenek po powrocie do domu będzie musiał diametralnie zmienić styl życia, w tym swoją dietę.

Katarzyna Litwinik walczy z rakiem

Ostatni czas nie jest łaskawy dla Adriana. Oprócz niepokojących doniesień na temat ojca, nie tak dawno media poinformowały o chorobie jego matki. Katarzyna Litwiniak zachorowała na raka, o czym osobiście poinformowała swoich przyjaciół i internautów we wpisie na Facebooku, w którym podzieliła się dramatyczną historią swojej choroby:

W 2016 r. usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 r. postawiono mi nową diagnozę – rozsiany przerzut raka do kości – opowiedziała pierwsza żona Jacka Rozenka.

Kobieta wymaga specjalistycznego leczenia i bardzo drogiej terapii, na którą aktualnie ją nie stać. O pomoc dla matki zaapelował Adrian, jego prośbę udostępniła Małgorzata Rozenek. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy tutaj.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zachwyciła wszystkich tanim strojem z sieciówki! Jest tak piękny, że tylko patrzeć jak się wyprzeda!

Zobacz: Jacek Rozenek wyjdzie ze szpitala pod kilkoma warunkami. Tak teraz będzie wyglądało jego nowe życie

Zobacz: Jacek Rozenek wraca do pracy? Producenci „Barw szczęścia” oficjalnie komentują


Adrian Rozenek - syn Jacka Rozenka i Kasi Litwiniak

Adrian Rozenek - syn Jacka Rozenka i Kasi Litwiniak

Adrian Rozenek - syn Jacka Rozenka

Adrian Rozenek - syn Jacka Rozenka

Adrian Rozenek komentuje stan zdrowia Jacka Rozenka

Adrian Rozenek komentuje stan zdrowia Jacka Rozenka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×