Wirtualna Polska

Drake pokazał syna. 2,5-letni Adonis to słodziak z najbardziej fantazyjną fryzurą świata

Drake pokazał syna. 2,5-letni Adonis to słodziak z najbardziej fantazyjną fryzurą świata

Drake

Drake pokazał syna. Adonis Graham niedługo skończy 3 lata, a już ma grono wiernych fanek. Tak ślicznego dziecka dawno nie widzieliśmy. Rośnie łamacz kobiecych serc.

Wirtualna Polska

Drake, czyli Aubrey Drake Graham, to niezwykle popularny raper pochodzący z Kanady. Swoją karierę rozpoczął  od roli Jimmy’ego Brooksa w serialu Degrassi: Nowe pokolenie. W 2010 wydał swój pierwszy album studyjny pt. Thank Me Later, który zadebiutował na szczycie Billboard 200. Tylko w samych Stanach Zjednoczonych kupiło go prawie pół miliona słuchaczy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przed 2017 rokiem Drake’a łączono m.in. z Jennifer Lopez. Para nawet nagrała wspólnie utwór. J.Lo próbowała ukryć romans, ale do sieci wyciekło zdjęcie, na którym jest wtulona w rapera. Nie wyglądało to na zwykłą przyjaźń. U Ellen DeGeneres przyznała się, że lubi spotykać się z młodszymi mężczyznami, bo lubi ich świeżość i młode ciała. Tym bardziej zdziwił fanów fakt, że kilka miesięcy później Drake przyznał się do romansu z francuską artystką, modelką i byłą gwiazdą filmów dla dorosłych (znaną jako Rosee Divine) – Sophie Brussaux. Owocem ich miłości jest Adonis Graham.

Drake pokazał syna Adonisa

Przez lata Drake ukrywał swojego synka. Dopiero teraz zdecydował się zaprezentować fanom kilka zdjęć. Być może dlatego, że koronawirus nie pozwala mu na dołączenie do swojego 2,5-letniego Adonisa.

Drake zamieścił na Instagramie długi post.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W tej chwili najważniejsze jest połączenie się z własnym światłem wewnętrznym. To stworzy największe otwarcie ze wszystkich. Uwierz, że masz tę moc. Połącz się z ludźmi i rzeczami, które przynoszą ci wiele radości. (…) Kocham i tęsknię za moją piękną rodziną i przyjaciółmi i nie mogę doczekać się radosnego dnia, w którym będziemy mogli być znowu razem – napisał Drake.

Mały Adonis jest wyjątkowo słodki. To imię wyjęte z mitologii greckiej idealnie do niego pasuje. W końcu to postać, którą cechowała niezwykła uroda. Syn Drake’a może pochwalić się pięknymi oczami i fryzurą, która jeszcze bardziej dodaje mu uroku.

View this post on Instagram

What is most important for you right now is to connect to your own inner light. This will create the biggest opening of all. Trust that you have all of the power within to make this happen, and in order to do that connect to the people and things that bring you a lot of joy. When the mind starts to move into overthinking or fear, shift your attention right away to something bright. It doesn’t matter what has happened in the past or what is happening around us now, you can always make the choice to break free of the wheel of suffering and panic and open up to your own light. We are powerful manifestors , so once you make the choice in the moment to shift your awareness to something good, it will show you in your reality. Be conscious, especially right now of fears coming in from others, and recognize that not everything should be held by you. Laughter is your best medicine, but tears can also be a powerful release. Let go of any judgment you may have around that. Remember that you are never alone, and if you need to be reminded of that ask for support and it will show up. Everything comes down to intention, and even though there are conflicting energies circling around us you must KNOW…It will rebuild. But in order for that to happen, you have to do exactly that. Trust. You have the biggest heart and that is your greatest gift. It’s impossible to always control your surroundings, but when you shift the focus to how you want to feel, everything will conspire to assist you. I love and miss my beautiful family and friends and I can’t wait for the joyful day when we are all able to reunite. Until then please keep your lights on. ????

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska


Drake z synkiem

Drake z synkiem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Syn Drake'a

Syn Drake'a

Syn Drake'a

Syn Drake'a

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×