Szukaj

Hollywood upomniało się o Adele. Takie propozycje dostają tylko najlepsi

Adele – kariera w Hollywood

Adele – kariera w Hollywood

Adele ma nowy pomysł na swoją karierę. Znalazła nawet pomoc w realizacji marzeń - to wielkie hollywoodzkie nazwisko stoi za jej nowym pomysłem na siebie. Jej wierni fani mogą nie być zachwyceni. Dlaczego?

Adele w kwietniu 2019 roku rozstała się z Simonem Koneckim. Nie zamierzała jednak rozpaczać, tylko wzięła się za swoje zdrowie, a przy okazji zadbała o sylwetkę. Przeszła na specjalną dietę Sirtfood, którą ułożyła dla niej trenerka personalna gwiazd, Camila Goodis. W efekcie schudła około 40 kilogramów, czym wprawiła w osłupienie cały świat.

Adele postanowiła, że zrealizuje swoje wielkie marzenie. Po tym, jak dokonała spektakularnej metamorfozy i może się poszczycić nową sylwetką, już nic nie wydaje jej się niemożliwe. Wierzy, że jej się uda zrealizować nowy pomysł na swoją karierę, bo ma wsparcie. Nie uwierzycie, kto obiecał pomóc wokalistce na nowej ścieżce zawodowej.

Adele zagra w filmie? Gwiazdy Hollywood mają na nią pomysł

Zagraniczna prasa poinformowała, że Adele zawsze wyobrażała sobie siebie na dużym ekranie. Tabloid cytuje informatora:

Teraz, gdy jest singlem, chce skupić się na swoich marzeniach – twierdzi Globe.

Ma nie lada wsparcie. Emma Stone i Jennifer Lawrence powiedziały jej, że ma to, czego potrzeba, aby zrobić wielką karierę w Hollywood i doszły do wniosku, że mogłaby zagrać zarówno w poważnych dramatach, jak i komediach romantycznych.

Próbkę jej możliwości już mieliśmy, kiedy wystąpiła gościnnie w amerykańskiej wersji Brzyduli, a także w swoich własnych teledyskach. Poza tym pokazała, że ma talent w programie Saturday Night Live zaledwie kilka tygodni temu. Zażartowała wtedy, mówiąc, że „połowę siebie zostawiła w domu”:

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane COVID-em i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam.

Stwierdzeniem tym rozbawiła zebranych, co dowodzi, że ma ogromny potencjał, gdyż jak powszechnie wiadomo, ludzi łatwiej doprowadzić do łez niż do śmiechu.

Sumując te wszystkie informacje i to, że ma wsparcie w dwóch wielkich gwiazdach Hollywood, nie można wykluczyć, że wkrótce Adele pojawi się w jakimś kasowym hicie, a jej nazwisko z pewnością będzie niezłym magnesem przyciągającym widzów. Cóż, trzymamy kciuki, a wierni fani mogą tylko liczyć na to, że mimo wszystko nie zrezygnuje ze śpiewania.


Adele

Adele

Adele ma nową fryzurę

Adele ma nową fryzurę

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×