Adele chudnie na potęgę! W 2020 wkroczyła totalnie odmieniona. Jak zrzuciła zbędne kilogramy?

Adele

Adele

Adele jest zdecydowanie gotowa na 2020. Straciła sporo kilogramów i z nową figurą, lepszymi nawykami i świetnym samopoczuciem wkracza w nowy rok.

Adele w ostatnim roku przeszła niesamowita metamorfozę. Piosenkarka rozstała się z mężem, a potem zaczęła tracić zbędne kilogramy, zachwycając nową, znacznie szczuplejszą sylwetką. Teraz pochwaliła się na Instagramie nowymi fotografiami, sesja świąteczna jest spektakularna.

Adele – jak się czuje z nową sylwetką?

Adele jakiś czas temu postanowiła zadbać o zdrowie i zaczęła ćwiczyć. W szybkim tempie gubiła kilogramy i wygląda coraz lepiej. Podobno bierze udział w programach znanych trenerów gwiazd i przestała nadużywać cukru. Jej ostatnie zdjęcia ewidentnie pokazują, że poświęcenie przynosi efekty.

Nadszedł rok 2020 i Adele jest na niego zdecydowanie gotowa! Piosenkarka wygląda i czuje się świetnie, po tym, jak utraciła w ciągu ostatniego roku zbędne kilogramy.

31- letnia Adele jest sprawna i gotowa do walki z 2020 r. I nigdy nie czuła się lepiej!

Adele w tym roku wiele się nauczyła, a odchudzanie stało się łatwe – powiedziało źródło w HollywoodLife.

Oczywiście była to długa podróż dla piosenkarki.

Zajęło jej trochę czasu, aby rozpocząć regularne treningi, ale teraz naprawdę to lubi i stała się wierna zdrowym nawykom.

I wyniki są zdecydowanie widoczne. Czuje się tak dobrze, jak wygląda. Dopasowała wnętrze do wyglądu.

Adele czuje się bardziej seksowna niż kiedykolwiek i jest bardzo szczęśliwa, że ​​może wyglądać i czuć się świetnie w nowym roku.

Mimo, że Adele, z dala od kamer i światła reflektorów, naprawdę zmagała się w tym roku z wieloma wyzwaniami, to efekty ją bardzo satysfakcjonują.

2019 był bardzo trudnym rokiem dla Adele, ale był także krokiem milowym w jej rozwoju osobistym – powiedziało drugie źródło.

Zdobywczyni Oscara za Skyfall była niesamowicie zdeterminowana przez cały rok swojej zmiany:

Jest z siebie bardzo dumna i przechodzi w kolejną dekadę, czując się jak milion dolarów. Choć trudno było pożegnać się z tym, że jej małżeństwo przestało istnieć.

Najwyraźniej transformacja Adele dotyczyła nie tylko fizycznej zmiany, przez którą przeszła, ale także bardzo osobistej transformacji.

Trudno w to uwierzyć, ale Adele ma dopiero 31 lat, a ona przeszła tak wiele w swoim życiu i ogólnie w tym roku, ale aby nie myśleć o rzeczach mało istotnych, postanowiła zadbać o siebie i chce uczynić rok 2020 najbardziej zdrowym i szczęśliwym rokiem w całym swoim życiu.

Adele całkowicie planuje utrzymać zdrowy styl życia, ponieważ uwielbia to, jak niesamowicie się czuje.

Jest zdeterminowana, aby wyglądać i czuć się jak najlepiej.

Zobacz: Mega odchudzona Adele pokazała się po dwóch miesiącach przerwy! Teraz to już inna osoba


Odchudzona Adele w świątecznej sesji

Odchudzona Adele w świątecznej sesji

Odchudzona Adele w świątecznej sesji

Odchudzona Adele w świątecznej sesji

Adele rapuje kawałki Nicki Minaj na prywatnej imprezie

Adele rapuje kawałki Nicki Minaj na prywatnej imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×