Adele dopiero co ogłosiła rozwód, a już spotyka się z kimś nowym! Jest coś jeszcze

Adele nowy partner, nowa płyta, rozwód

Adele nowy partner, nowa płyta, rozwód

Adele nie płacze po rozstaniu z Simonem Koneckim. Jak informują zagraniczne media, artystka już zaczęła chodzić na randki, a przerwy spędza w studiu nagraniowym. Ponoć nowa płyta pojawi się na sklepowych półkach jeszcze w tym roku!

Adele znów zrobiło się głośno, ale niestety nie za sprawą nowej płyty. Na świeczniku od kilki dni jest sprawa jej rozwodu z Simonem Koneckim, o którym poinformowała za pośrednictwem swojego managementu:

Adele i jej mąż zdecydowali się na separację. Zobowiązali się wychowywać swojego syna wspólnie. Para prosi o uszanowanie ich prywatności i nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie – podała agencja Associated Press.

Jest to wielkie zaskoczenie, gdyż nie było żadnych przesłanek na temat kryzysu w ich związku. Wszystko przez fakt, że od ośmiu lat żyli z dala od mediów i strzegli życia prywatnego jak oka w głowie. Dzięki temu do tej pory nie wiadomo dokładnie jak np. wygląda ich synek, którego nigdy publicznie nie pokazywali.

Choć do rozwodu formalnie jeszcze nie doszło, artystka nie ma zamiaru tracić czasu i już umawia się na ranki. Jak podaje The Sun, bardzo cieszy się na myśl o nowym romansie, a najbardziej interesują ją przystojni Amerykanie.

Złośliwi ponadto cieszą się z takiego zwrotu akcji. Bowiem rozwód idolki utożsamiają z rozpoczęciem prac nad nowym krążkiem, którego Adele nie wydała od czterech lat. The Sun również donosi, że ta wersja jest bardzo prawdopodobna, bo Adele weszła już do studia nagraniowego:

Miała już spotkania ze swoją wytwórnią płytową Sony w Londynie na temat swoich postępów. Do londyńskich producentów zwrócono się o współpracę z nią – czytamy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że album zatytułowany 31 miałby zostać wydany jeszcze w tym roku, a dokładniej w święta Bożego Narodzenia. Jeśli to prawda, otwieramy szampana! 🙂

Zobacz: Adele rozwodzi się! Oświadczenie gwiazdy łamie serce

Zobacz: Katarzyna Zielińska zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą! W nowym wydaniu wygląda prawie jak Adele!

Zobacz: Podchmielona Adele w towarzystwie Jennifer Lawrence narobiła zamieszania w klubie dla gejów! [WIDEO]


Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Adele i Simon Konecki - rozstanie

Adele i Simon Konecki - rozstanie

Adele i Simon Konecki rozstali się

Adele i Simon Konecki rozstali się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×