Szukaj

Adele schudła, zmieniła fryzurę, ale co z jej głosem? Ukradkiem nagrano jej występ na weselu. Jest w formie?

Adele sporo schudła. Piosenkarka pojawiła się na weselu znajomych, gdzie zachwyciła nie tylko sylwetką, ale przede wszystkim głosem. Jakie utwory wykonała na prywatnym koncercie dla młodej pary?

Adele - jak wygląda?

Adele do niedawna nie tylko była w szczęśliwym związku, ale także regularnie koncertowała. Każdy jej wstęp gromadził prawdziwe tłumy fanów. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku, gdy po czterech latach małżeństwa ona i Simon Konecki się rozstali.

Od tego momentu Adele nie tylko sporo schudła, stosując bardzo rygorystyczną dietę, ale również bardzo mało koncertuje. Co jakiś czas zdarza jej się zrobić wyjątek. Niedawno na przykład zaśpiewała podczas wesela u znajomych.

Adele na weselu u znajomych. Co zaśpiewała?

Piosenkarka została zaproszona na ślub swojej przyjaciółki Laury Dockrill, wokalistki The Maccabees, która poślubiła Hugo White’a. Uroczystość odbywała się w Londynie i przyciągnęła wielu znamienitych gości. Adele korzystając z okazji, postanowiła umilić parze młodej wieczór i specjalnie dla nich zaśpiewała swoje największe przeboje z Rolling in the deep na czele.

Gdy wkroczyła na scenę, wyglądała imponująco. Zdecydowała się na kwiecistą spódnicę do kostek, która podkreśliła jej wąską talię. Połączyła ją z jasną bluzką z krótkim rękawkiem, a także wysokimi butami w kolorze nude. Zaprezentowała nową fryzurę. Postawiła na przedłużone, spięte włosy, odsłaniając szczupłą twarz i biżuterię, wśród której dominowały złote kolczyki.

Adele na ślubie przyjaciółki

Adele na ślubie przyjaciółki

Tego wieczoru piosenkarka nie tylko pięknie wyglądała, ale także świetnie zaśpiewała. Dzięki nagraniom, które do sieci wrzucili obecni na wydarzeniu goście, wiadomo, że chociaż Adele ostatnio mniej występuje, nadal śpiewa fenomenalnie.

Za występami piosenkarki tęskną jej fani. To oni zalali internet sporą ilością komentarzy, w których podkreślali, że chcieliby ją zobaczyć ponownie na scenie:

  • Ona jest taka cudowna. Kiedy ponownie zaśpiewa?
  • Adele! Nagraj nowy kawałek. Tak bardzo tęsknimy.
  • Mógłbym jej słuchać cały czas. Przepiękna barwa głosu, rozpływam się.

Ciekawe, kiedy gwiazda spełni te prośby.

Zobacz także: Kinga Rusin znowu opublikowała zdjęcie z Adele, ale z nowym opisem. Zdradziła kolejne sekrety z afterparty


Adele na ślubie przyjaciółki

Adele na ślubie przyjaciółki

Adele2
Adele6

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×