Adele rozliczy się z byłym mężem na nowej płycie. Jakie fakty ujawni?

Adele

Adele

Adele przygotowuje nową płytę. Na krążku nie zabraknie osobistych utworów, w których artystka będzie próbowała wyrazić emocje towarzyszące jej od długiego czasu.

Adele ostatnio w swoim życiu wprowadziła sporo zmian. Piosenkarka nie tylko rozstała się ze swoim mężem, ale miesiąc później przez fotoreporterów została przyłapana na spacerze z przystojnym mężczyzną. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trzymali się za rękę.

Zobacz: Odchudzona Adele przyłapana z nowym partnerem na czułościach! Przy jej byłym mężu to prawdziwy Adonis!

Adele wydaje nową płytę?

Okazuje się, że przełom nastąpił nie tylko w życiu uczuciowym, ale także w karierze artystki. Jak donosi zagraniczna prasa, twórczyni hitów takich jak m.in. Someone like you czy Hello przygotowuje się do wydania nowej płyty. W piosenkach, które na niej umieści, będzie chciała zamknąć pewien etap w życiu.

Szykuje się zarówno psychicznie, jak i fizycznie do tego, by promować swoją nową muzykę. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że płyta będzie gotowa pod koniec roku. Adele ocenia ostatnie miesiące jako trudny czas w jej życiu, a dla niej tworzenie muzyki jest pewnego rodzaju terapią. Widać, że jest gotowa, aby podzielić się tymi piosenkami z fanami – informuje People.

Zobacz: Odchudzona i rozwiedziona Adele publicznie wyznała miłość przystojniakowi! Ale ciacho!

View this post on Instagram

Summer 2019 ????

A post shared by Adele (@adele) on

Wydaje się więc, że nie ma szans na to, by uratować związek Adele i jej męża Simona. Nie jest to zaskoczeniem dla znajomych pary, którzy od dawna obserwowali, jak małżonkowie się od siebie oddalają.

Wśród ich znajomych wiadome było, że tym razem zakochanym nie uda się rozwiązać tego problemu. Próbowali przez lata, aż w końcu zaakceptowali fakt, że po prostu się nie uda – przyznała osoba z otoczenia pary w rozmowie z The Sun. 

Na ten moment artystka nie skomentowała medialnych doniesień.

Zobacz: To nie żart! Adele tak schudła, że wygląda jak Magda Mielcarz! Po rozwodzie zmieniła się w turbo laskę!


Adele - Instagram

Adele - Instagram

Adele już bez męża dała niezłego czadu na swoich 31-ych urodzinach!

Adele już bez męża dała niezłego czadu na swoich 31-ych urodzinach!

Adele w płaszczu w kratkę

Adele w płaszczu w kratkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×