Szukaj

Wielki powrót odchudzonej Adele! Podekscytowana gwiazda przekazała wspaniałe wieści

Adele schudła

Adele schudła

Adele po metamorfozie nie pokazywała się publicznie. Aż do teraz. Właśnie zapowiedziała swój wielki powrót. Szykuje się wydarzenie jakiego jeszcze nie było.

Chociaż Adele od czterech lat nie wydała nowej płyty, to cały czas jest ulubienicą swoich fanów. Jest jedną z największych gwiazd światowej muzyki. Posiada talent na skalę światową. Swoich wielbicieli może znaleźć na każdym kontynencie. Dowodem na to jest jej profil w social mediach, który obserwuje ponad 37 mln internautów. To naprawdę imponujący wynik.

Ostatnio najwięcej mówi się o jej spektakularnej metamorfozie. Adele zrzuciła 30 zbędnych kilogramów. Przez kilka miesięcy ćwiczyła pod okiem osobistego trenera. Przeszła także na specjalną dietę. Wszystko to przyniosło oczekiwane efekty. Teraz wokalistka może się pochwalić szczupłą i zgrabną figurą. Niedługo wszyscy będziemy mogli się przekonać, jak wygląda na żywo dawno niewidziana piosenkarka. Gwiazda właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie ważnym wydarzeniem, w którym weźmie udział. Nie kryła swojego podekscytowania.

Adele wraca. Pierwszy publiczny występ po metamorfozie

Saturday Night Live to program emitowany w amerykańskiej telewizji NBC. Co tydzień jego gospodarzem jest inna gwiazda. Wszystko jest transmitowane na żywo i zaczyna się o 23.30 czasu wschodniego. Nagranie odbywa się w studiu, które znajduje się w Nowym Jorku.

Show cieszy się ogromną popularnością wśród amerykańskich widzów. W najnowszym odcinku, który będziemy mogli obejrzeć w sobotę, 24 października, jako gospodarza zobaczymy Adele. Gwiazda jest bardzo podniecona tym faktem, zwłaszcza że gościem muzycznym podczas tego odcinka będzie zespół H.E.R, który prywatnie uwielbia.

Cholera, do diabła, jestem tak podekscytowana !! A także absolutnie przerażona! Mój pierwszy występ w roli gospodarza SNL !!!! Zawsze chciałam to zrobić, być samodzielna i móc zakasać rękawy i całkowicie się w to rzucić, ale czas nigdy nie był właściwy (…) Jestem zachwycona tym, że H.E.R będzie gościem muzycznym !! Kocham ją TAK bardzo, że nie mogę się doczekać, aż rozpłynę się w płonącym, gorącym bałaganie podczas jej występu. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

View this post on Instagram

Bloooooody hellllll I’m so excited about this!! And also absolutely terrified! My first ever hosting gig and for SNL of all things!!!! I’ve always wanted to do it as a stand alone moment, so that I could roll up my sleeves and fully throw myself into it, but the time has never been right. But if there was ever a time for any of us to jump head first into the deep end with our eyes closed and hope for the best it’s 2020 right? Itll be almost 12 years to the day that I first appeared on the show, during an election…which went on to break my career in America, so it feels full circle and I just couldn’t possibly say no! I am besides myself that H.E.R will be the musical guest!! I love her SO much I can’t wait to melt into a flaming hot mess when she performs, then confuse myself while I laugh my arse off in between it all. See you next week ♥️🤞🏻

A post shared by Adele (@adele) on

Będziecie oglądać wielki debiut Adele w roli prowadzącej? My już nie możemy się doczekać.


Adele w płaszczu w kratkę

Adele w płaszczu w kratkę

Adele pochwaliła się talią osy

Adele pochwaliła się talią osy

Adele z fanką na wakacjach

Adele z fanką na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×