Adele zaskoczyła metamorfozą na urodzinowym party. Co ona ma na głowie? W takiej fryzurze jest nie do poznania

Adele

Adele

Adele pojawiła się na przyjęciu urodzinowym. Gwiazda przeszła odważną metamorfozę. Do sieci właśnie trafiły zdjęcia. Internauci przecierają oczy z niedowierzania.

Adele po rozstaniu z Simonem Koneckim zmieniła styl odżywiania. Z codziennego jadłospisu wyeliminowała m.in. alkohol, niezdrowe produkty, ograniczyła też ilość wypijanej kawy. Dzięki temu zrzuciła aż 40 kilogramów. Piosenkarka do swojej przemiany podchodzi z odpowiednim dystansem. Dowodem może być jej wypowiedź w amerykańskim show Saturday Night Live:

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam.

Adele bardzo rzadko pojawia się publicznie. Podobno w pocie czoła pracuje nad nową płytą, która wkrótce ma trafić do słuchaczy. Dlatego każde nowe zdjęcie, na którym ją widać, spotyka się ze sporym zainteresowaniem fanów. Tak było też niedawno, gdy do sieci trafiło nagranie z imprezy organizowanej na cześć Daniela Kaluuya, który zdobył Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. Internauci byli nim zachwyceni.

Adele przeszła kolejną metamorfozę. Co to za fryzura?

Adele niedawno świętowała swoje 33. urodziny. Z tej okazji urządziła przyjęcie, na które zaprosiła przyjaciół. Odbyło się ono w prywatnej rezydencji. Wśród atrakcji były m.in. przebieranki. Solenizantka bardzo poważnie podeszła do wspomnianego zadania i na pewien moment wcieliła się w lubianego piosenkarza, George’a Michaela.

Zdjęciami z tego wydarzenia pochwaliła się Laura Dockrill, przyjaciółka gwiazdy. Opublikowała nowy post na Instagramie, na którym pojawia się u boku Adele. Gwiazda pozuje w nietypowej stylizacji. Ma ciemne, przeciwsłoneczne okulary, skórzaną kurtkę, a także fryzurę, która z daleka przyciąga uwagę. Trzeba przyznać, że doskonale oddała charakter postaci, którą odgrywała.

Upewnijcie się, że wasza przyjaciółka też lubi balowe przebieranki, ale nie lubi przebierać się za seksownego kociaka. Adele, bardzo Cię kocham! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin – czytamy w opisie zdjęcia.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. Komplementują odważną zmianę  Adele:

  • Ale fajny pomysł z tą imprezą, a Adele wygląda świetnie.
  • Bardzo mi się podoba ta charakteryzacja.
  • W pierwszym momencie w ogóle nie poznałam Adele. Szok i niedowierzanie.

Podzielacie opinie fanów gwiazdy?


Adele jako George Michael

Adele jako George Michael

Adele na przyjęciu po Oscarach

Adele na przyjęciu po Oscarach

Adele po metamorfozie

Adele po metamorfozie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×