Adele zmieniła się nie do poznania! Nie tylko SPORO schudła, ale też ma nowy styl!

Adele odchudzona

Adele odchudzona

Odchudzona Adele pozuje w szacie liturgicznej i kwiatach

Adele w swojej karierze osiągnęła już prawie wszystko. Swój ogromny sukces zawdzięcza poruszającym utworom o nieszczęśliwej miłości. Jej fani, jak również recenzenci muzyczni od dawna podkreślali, że Adele zyskała swoją sławę również dzięki skromnemu wizerunkowi dziewczyny z sąsiedztwa. Jak wiadomo artystka zawsze była bezpośrednia, nie tworzyła bariery z fanami, na swoich koncertach nie unikała kłopotliwych tematów, wulgaryzmów, często swoje występy okraszała pikantnymi żarcikami.

Dodatkowo Adele nigdy nie wyglądała jak modelka. Jednak nie musiała, bowiem zalicza się do grona tych gwiazd, które nie muszą dbać o wystylizowany wizerunek, wystarczy, że po prostu się pojawi na scenie, a fani wariują z szaleństwa. Dysponuje genialnym głosem, osobowością, zatem jej spora nadwaga nigdy wcześniej nie miała żadnego znaczenia. Jak się okazało Adele postanowiła schudnąć.

Wszystko przez to, że media nazwały ją „grubym talentem”, zatem artystka przez wywierana presję rzekomo wpadła w głęboką depresję. Długo z niej wychodziła, w tym czasie schudła ponad 20 kilogramów. Adele całkowicie zmieniła swój wizerunek, stała się wychudzoną chłopczycą, dla niektórych nie do poznania. Jej najnowsze zdjęcie potwierdza, że gwiazda nadal chudnie.

Czy wygląda teraz lepiej?

Zobacz: Adele odrzuciła propozycję zagrania koncertu dla miliardera. Nie uwierzycie jaka była jej wymówka!

 

Zobacz: Tak szokująco wychudzonej Adele jeszcze nigdy nie widzieliśmy! Zmieniła się nie do poznania! Jej widok jest bardzo niepokojący!

 

Zobacz: Odchudzona Adele wystylizowana na królową szampańskiej nocy kusi apetycznym biustem! Wygląda jak seksowna Dolly Parton!


Odchudzona Adele pozuje w szacie liturgicznej i kwiatach

Odchudzona Adele pozuje w szacie liturgicznej i kwiatach

Adele jak Dolly Parton

Adele jak Dolly Parton

Odchudzona Adele podczas krajowego nabożeństwa żałobnego

Odchudzona Adele podczas krajowego nabożeństwa żałobnego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×