Adele przez partnera popełnia błąd, którego może szybko pożałować. Tabloid przyłapał ją na gorącym uczynku

Adele

Adele

Adele rzuciła swoją restrykcyjną dietę. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Tabloid dowodzi, że wszystko przez nowego ukochanego.

Adele w kwietniu 2019 roku rozstała się z mężem – Simonem Koneckim. Nie rozpamiętywała jednak nieudanej relacji, tylko wzięła się za swoje zdrowie, a przy okazji zadbała o sylwetkę. Podkreślała, że robi to nie tylko dla siebie, ale także dla synka, bo pragnie, żeby ten miał zdrową i sprawną mamę.

Artystka przeszła na specjalną dietę Sirtfood, którą ułożyła dla niej trenerka gwiazd, Camila Goodis. W efekcie schudła około 40 kilogramów, czym wprawiła w osłupienie cały świat. Przez kilka dobrych miesięcy kolorowa prasa koncentrowała się głównie na jej wyglądzie.

Ostatnio Adele pojawiła się w Phoenix na meczu NBA w towarzystwie agenta sportowego Richa Paula. Za swoimi informatorami amerykańskie media ogłosiły, że celebryci są parą — podobno mężczyzna przedstawił już ją znajomym jako swoją dziewczynę. Gwiazda zdaje się cieszyć z towarzystwa nowego partnera, a tabloid już ogłosił, że dla niego porzuciła swoją dietę. Co piszą magazyny?

Adele rzuciła dietę

Według National Enquirer Adele nie jest już na diecie. Piosenkarka zrzuciła 48 kilogramów dzięki nowemu sposobowi odżywiania się i aktywności fizycznej, ale to już koniec. Teraz codziennie zajada się tym, na co ma ochotę – twierdzi magazyn.

Adele była o bardzo restrykcyjna w kwestii spożycia kalorii i karciła się za jedzenie po określonej godzinie, ale już nie! Teraz cieszy się wszystkim, ale z umiarem. Ona i Paul najwyraźniej cieszą się wspólnymi posiłkami w całych Stanach Zjednoczonych, a ona nawet pozwala sobie na deser i większą ilość wina niż zwykle. To odświeżająca zmiana w nastawieniu, ale zasłużyła na to.

Rewelacje pojawiły się po tym, jak gwiazda była widziana kilka razy na kolacji z jej rzekomo nowym partnerem Richem Paulem. Jednak twierdzenia magazynu są bardzo ryzykowne, bo przecież nikt nie liczył ile kalorii mają posiłki Adele.


Adele - Finały NBA 2021

Adele - Finały NBA 2021

Adele - Finały NBA 2021

Adele - Finały NBA 2021

Adele - Finały NBA 2021

Adele - Finały NBA 2021

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf lepiej wygląda duźo owoców i dobry obiad inni zjedzą jeśzcze pączka a kazdy kto przyjezdza do europy azji ameryki wie gdz4e przyjezdza wystarczy sprawdzic w góogle wałbrzych hamburg sint niklas to nie bahamy drut mur bramki niepotrzebne i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×