Ups… Adele zaliczyła niesmaczną wpadkę na dużej scenie. Po tym wytłumaczeniu wybaczamy wszystko

adele

adele

Adele beknęła na Glastonbury 2016

Podczas sobotniego koncertu na festiwalu  Glastonbury 2016 Adele zaliczyła wpadkę, ale to jedynie kolejny powód do śmiechu z samej siebie. Gwiazda beknęła na scenie i tłumaczyła to tłustym hamburgerem. 

Piosenkarka zaprosiła na scenę fankę o imieniu Maria, aby zrobić z nią pamiątkowe selfie. Kobieta była tak przejęta całą sytuację, że nie była w stanie zrobić zdjęcia. Adele z uśmiechem na twarzy przejęła inicjatywę i wzięła telefon w dłoń. Nagle do mikrofonu powiedziała coś, co zaskoczyło wszystkich.

O mój Boże, właśnie beknęłam! Przed wyjściem zjadłam tłustego hamburgera, do dlatego

To jednak nie wszystko. Wokalistka znana jest z ciętego języka. Jak podają brytyjskie media, podczas swojego ostatniego występu przeklęła aż 33 razy. To naprawdę zaskakujący wynik. Niecenzuralne słowa padały głównie w wypowiedziach, w których wyrażała… zachwyt nad festiwalową publicznością.

Festiwal Glastobury jest organizowany od ponad 40 lat i stał się jedną z najważniejszych imprez muzycznych na świecie. W ciągu czterech dni na 80 scenach występuje około 700 artystów. Program wydarzenia to nie tylko koncerty z pogranicza rocka i muzyki alternatywnej, ale także wiele wystaw, spektakli teatralnych i cyrkowych, czy pokazów tanecznych.

Marzymy o tym by zobaczyć Adele na żywo. Pierwsza taka szansa już za rok.

Zobacz: Adele w Polsce w 2017 roku! Znamy szczegóły

Adele beknęła na Glastonbury 2016

Adele beknęła na Glastonbury 2016

Adele beknęła na Glastonbury 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×