Adele pokazała wielki tatuaż na plecach. Co symbolizuje? To wiele mówi o obecnym stanie duszy artystki

Adele - tatuaż

Adele - tatuaż

Adele ma podobno 8 tatuaży. Niektóre z nich są znane, a także ich znaczenie dla gwiazdy nie jest tajemnicą. Właśnie pokazała jeden z nich. Jest największy. Co symbolizuje?

Adele jest jedną z najbardziej utalentowanych i najbardziej popularnych wokalistek w historii muzyki. Od jej debiutu na scenie minęło kilka lat, a ona nadal jest na szczycie. Odnosi sukces za sukcesem, a niemal każda jej piosenka z miejsca trafia na top listy przebojów.

W ostatnich latach przeszła życiową rewolucję. Najpierw rozstała się z mężem, Simonem Koneckim. We wrześniu 2018 roku gwiazda złożyła pozew rozwodowy. To był trudny czas w jej życiu, dlatego też postanowiła na jakiś czas usunąć się w cień i poświęcić opiece nad synem.

Po kilku latach zawodowego milczenia Adele wróciła z nową piosenkąEasy on me było zapowiedzią nadchodzącego krążka zatytułowanego 30. Teledysk od momentu, gdy pojawił się w sieci, odsłuchano rekordową ilość razy, a płyta także jest przebojem.

Według portalu Metacritic, który zbiera opinie krytyków z całego świata, ale także słuchaczy, „30” otrzymało notę 89/100. Magazyn Rolling Stone ocenił album na maksimum w swojej skali, czyli pięć gwiazdek, podobnie jak The Telegraph oraz Consequence. Adele jest szczególnie chwalona za znajdujące się na płycie emocje.

Każdy fan Brytyjki wie także, że idolka ma zamiłowanie do tatuaży. Wiadomo o przynajmniej 8. Właśnie pokazała jeden z nich.

Adele pokazała tatuaż na plecach

Adele w nowym poście na Instagramie zaprosiła fanów na występy w Las Vegas.

See you at Caesars in Vegasss – napisała.

Na pierwszym ze zdjęć w poście gwiazdy można zobaczyć jej największy tatuaż. Przedstawia latającego gołębia i został wykonany na plecach Adele, jest bardzo elegancki. Symbolizuje wysokie aspiracje, wolność, a także parcie do przodu bez rozpamiętywania przeszłości. Jak wam się podoba?

Jakie tatuaże ma Adele?

Wśród tatuaży Adle dwa zostały wykonane dla syna. Litera A za uchem oraz imie chłopca Angelo na nadgarstku. Gwiazda ma także napis Paradise (Raj) na lewej dłoni. Posiada także kropki na nadgarstku – wielokropek, symbolizujące niedokończoną myśl, a także tatuaż stylizowany na monetę, w której umieszczono serce i napis One Penny ku czci mamy artystki Penny Adkins, a także liczby, które są trudne do odczytania, ale wydaje się, że to 1921, czyli prawdopodobnie nazwany jej pierwszych dwóch albumów  19  i  21.


Adele pokazała tatuaż

Adele pokazała tatuaż

Adele

Adele

Adele. Spotkanie z nauczycielką

Adele. Spotkanie z nauczycielką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×