Pęknięte spodnie J.Lo to przy tym nic! Adele to dopiero dała popis stylizacją na koncercie. Fani i gwiazda zrywali boki ze śmiechu

Adele

Adele

Adele dała bardzo długo wyczekiwany przez jej fanów koncert w Londynie. Wystąpiła przed ogromnym tłumem w Hyde Parku. Nagle pokazała, co miała pod spódnicą. Fani pękali ze śmiechu.

Adele to gwiazda największego formatu. Od lat święci triumfy. Rozgłos i ogromna popularność sprawiły, że może stawiać naprawdę wysokie wymagania. W końcu jest jedną z najbogatszych artystek Wielkiej Brytanii. Na początku roku odwołała serię koncertów w Las Vegas, co było ciosem dla jej zrozpaczonych fanów. Diwa po kilku latach nieobecności wróciła z nową płytą i hitami, ale także z całkiem odmienioną sylwetką. Przeszła ona jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w show-biznesie. Zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów i teraz zachwyca wyglądem.

Wokalistka wraz z nową płytą rozpoczęła też kolejny etap w życiu. Jej długa przerwa w nagrywaniu spowodowana była między innymi rozwodem z ojcem jej syna. Adele przyznała, że nie potrafiła być typową żoną. Byli małżonkowie pozostają jednak w dobrych relacjach. Teraz artystka jest już szczęśliwa u boku nowego ukochanego.

Adele pokazała, co miała pod spódnicą na koncercie

Adele ku uciesze fanów wróciła ponownie do występów na żywo. Jej koncerty zawsze są niesamowitymi widowiskami, a przede wszystkim doznaniem artystycznym. Gwiazda ma niesamowity głos, więc nic dziwnego, że pod sceną gromadzą się prawdziwe tłumy. Artystka w miniony weekend dała koncert w londyńskim Hyde Parku. W sieci krąży wiele zdjęć i nagrań, które zrobili fani w czasie jej występu.

Jedno wideo szczególnie rozbawiło fanów. Artystka w czasie swojego występu była rozbrajająco szczera. Na scenie pojawiła się w olśniewającej kreacji. Miała długą, sięgającą ziemi czarną suknię z połyskującą nitką. Elegancka stylizacja z domu mody Schiaparelli pięknie podkreśliła jej talię i zakryła stopy. Pod nią skrywała coś bardzo zabawnego, co postanowiła pokazać fanom.

Okazało się, że wystąpiła bez butów. Zastąpiła je długimi sportowymi skarpetkami, co sprawiło, że czuła się bardzo komfortowo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adelettes©® (@adelettes)

W tym momencie artystka nie ukrywała swojego rozbawienia, a zgromadzeni pod sceną fani wybuchnęli głośnym śmiechem. Trzeba przyznać, że na długi koncert, to świetny patent na wygodę. Myślicie, że inne gwiazdy wezmą z niej przykład?


Adele w skarpetkach na koncercie

Adele w skarpetkach na koncercie

Adele w skarpetkach na koncercie

Adele w skarpetkach na koncercie

Adele w skarpetkach na koncercie

Adele w skarpetkach na koncercie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×