Szukaj

Adele pokazała goły brzuch! Efekty odchudzania przechodzą najśmielsze oczekiwania. Jest też nowa fryzura

Adele

Adele

Adele na Instagramie dodała nowe zdjęcie i oczarowała fanów. Pokazała figurę w pełnej okazałości, w tym bardzo płaski brzuch. Co na to internauci? 

Adele po rozstaniu z Simonem Koneckim długo nie rozpaczała. Zamiast się załamywać, skupiła się na sobie. W połowie 2019 roku przeszła na dietę, którą specjalnie dla niej przygotowała trenerka personalna, Camila Goodis. Artystka zaczęła się zdrowo odżywiać, ograniczyła ilość wypijanej kawy, zrezygnowała ze spożywania alkoholu. Dzięki temu schudła ponad 30 kilogramów.

Gwiazda po czasie zdradziła, że zmiana sposobu odżywiania nie była jedynym czynnikiem, który pozwolił jej zmienić życie na lepsze. Zadbała też o sposób myślenia. W social mediach opublikowała wpis, w którym poleca jedną z książek. To ona wywróciła jej życie do góry nogami:

Ta książka może wstrząsnąć Twoim umysłem i sprawić, że Twoja dusza zacznie krzyczeć. Po przeczytaniu jej narodziła się we mnie gotowość na walkę o samą siebie. To tak, jakbym po raz pierwszy była świadoma własnego ciała. Przeczytaj. Żyj. Praktykuj.- napisała Adele.

Adele pokazała nowe zdjęcie. Ma płaski brzuch

Wygląda na to, że Adele nadal stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Dowodem jest zdjęcie, które niedawno opublikowała na Instagramie. Pozuje w delikatnym makijażu i nowej, wymyślnej fryzurze. Włożyła przylegające do ciała spodnie z wysokim stanem i kolorowy stanik. Odsłania brzuch, który wydaje się być bardzo płaski. Sięgnęła po skrzydła z piór i miała do tego ważny powód.

Jak wynika z opisu, piosenkarka świętuje Notting Hill Carnival, czyli festiwal trwający przez dwa dni w jednej z dzielnic Londynu. Podczas imprezy sporo się dzieje. Wybierane są m.in. najlepsze zespoły oraz orkiestry grające na narodowych instrumentach.

Nowe zdjęcie zachwyciło fanów Adele. W komentarzach zostawiają pod jej adresem mnóstwo komplementów:

  • Oszałamiająco wyglądasz w tym stroju. W pierwszej chwili Cię nie poznałem.
  • To naprawdę Ty? Świetne zdjęcie, a jaki brzuch? Aż zazdroszczę.
  • Twoja metamorfoza jest idealnym przykładem na to, że chcieć znaczy móc.

A Wam jak się podoba piosenkarka w takim wydaniu?


Jak aktualnie wygląda Adele?

Jak aktualnie wygląda Adele?

Adele 2020 – jak schudła?

Adele 2020 – jak schudła?

Adele w p?aszczu w kratk?

EXCLUSIVE: Adele was spotted making a rare appearance in NYC on Wednesday. The "Hello" songstress looked glamorous as she stepped out for the evening, wearing a plaid jacket with quilted sleeves, black skinny jeans and gold tipped boots. Pictured: Adele World Rights, No Portugal Rights

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×