Szukaj

Operacje plastyczne Adele na celowniku tabloidu. Co sobie zmieniła i ile wydała? Ocenia ekspert

Adele miała operacje plastyczne?

Adele miała operacje plastyczne?

Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 40 kg i obecnie nawet temat jej twórczości zszedł na dalszy plan, bo wszystkie kolorowe gazety rozpisują się o jej nowej sylwetce. I nie tylko o niej. New Idea sporo miejsca poświęca operacjom plastycznym…

Gdy Adele w kwietniu 2019 roku rozstała się z Simonem Koneckim, nie zamierzała rozpaczać, tylko wzięła się za siebie, żeby zadbać o zdrowie, a przy okazji sylwetkę. Przeszła na specjalną dietę, którą ułożyła dla niej trenerka personalna, Camila Goodis. W efekcie schudła około 40 kilogramów.

Piosenkarka świadoma tego, że jej figura budzi ogromne zainteresowanie, kiedy tydzień temu otwierała amerykańskie show Saturday Night Live zażartowała, mówiąc, że „połowę siebie zostawiła w domu”:

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam.

Ale to nie jedyna przemiana Adele, którą nakręcają się tabloidy.

Adele wydała 5 milionów dolarów na operacje plastyczne

Sylwetka coraz szczuplejszej piosenkarki nie jest jedyną różnicą, którą dostrzegają w niej bulwarówki. Twierdzą, że jej twarz również wygląda o wiele bardziej subtelnie, a informatorzy New Idea przekonują, że wydała na to blisko 5 milionów dolarów!

Wygląda świetnie i z łatwością mogłaby osiągnąć taki efekt od utraty wagi – mówi chirurg gwiazd, dr Dave E. David. – Możliwe jest zwężenie jej nosa, co można by osiągnąć bez pełnej operacji i prawdopodobnie wypełnienia, botoks wokół oczu i żuchwy. Wcześniej była bardzo piękna, ale kto wiedział, że ma taką symetryczną strukturę kości.

Według informatora Adele poszła na całość i po tym, jak zrzuciła wagę, a jej skóra straciła elastyczność, wybrała się do chirurga, żeby pozbyć się wszelkich nadmiarów. Poza tym podobno poddała się zabiegom na cellulit VelaShape, maseczki z komórkami macierzystymi i laser na rozstępy.

Wypróbowała także maski z białym kawiorem, diamentowe i rubinowe peelingi do twarzy oraz zamrażanie tłuszczu.

Oprócz wydawania tysięcy na każdy zabieg, Adele wybiera również swojego osobistego stylistę, wizażystkę, fryzjera, szefa kuchni i dietetyka, dermatologa i trenera personalnego. Wydaje nawet 5000 dolarów miesięcznie na zajęcia jogi i prywatne członkostwo na siłowni.

Adele ciężko pracowała na siłowni. I prawie ją zabiło zrezygnowanie z czarnej herbaty z dwiema łyżeczkami cukru, ale zrobiła to. Czuje się świetnie i ma dużo energii. Nawet Angelo, jej ośmioletni syn, nie może ostatnio nadążyć za nią.

Niektórzy eksperci mówią, że posunęła się za daleko, ale ona nie zamierza się tym przejmować.

Adele często była ofiarą komentarzy – waga i wygląd, odkąd stała się sławna, były cały czas na uwadze nienawistników. Nigdy jednak nie przejmowała się tym, co ludzie wtedy mówili, i teraz nie będzie się tym przejmować! – podkreśla informator.

Jeśli podsumujemy wszystkie zabiegi, którym rzekomo poddała się Adele, to i tak ciężko byłoby tu wydać 5 milionów dolarów – to po pierwsze. Po drugie, sama utrata wielkiej ilości kilogramów spowodowała, że gwiazda się zmieniła i na przykład, zarysowały jej się kości policzkowe. Jakoś nie chce nam się wierzyć w taką ilość interwencji chirurgicznych, a już na pewno nie za takie kwoty.


Adele miała operacje plastyczne?

Adele miała operacje plastyczne?

Adele

Adele

Adele w kreacji Valentino - Grammy 2015

Adele w kreacji Valentino - Grammy 2015

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×