Szukaj

200 milionów złotych przeszło Adele koło nosa. Odrzuciła lukratywne kontrakty i zakpiła z Kardashianek

Adele

Adele

Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Odkąd zrzuciła nadprogramowe kilogramy, mnóstwo firm chce z nią współpracować. Jakich kontraktów nie przyjęła? 

Gdy Adele w kwietniu 2019 roku rozstała się z Simonem Koneckim, nie zamierzała rozpaczać. Przeszła na specjalną dietę, którą ułożyła dla niej trenerka personalna, Camila Goodis. Gwiazda z codziennego jadłospisu wyeliminowała niezdrowe produkty, ograniczyła ilość wypijanej kawy, zrezygnowała z alkoholu. W efekcie schudła około 40 kilogramów.

Piosenkarka jest świadoma tego, że jej figura budzi zainteresowanie. Ma jednak do tego spory dystans, czego dowodem mogą być jej słowa wypowiedziane tydzień temu w amerykańskim show Saturday Night Live. Na wizji zażartowała ze swojej sylwetki, mówiąc, że „połowę siebie zostawiła w domu”:

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam – powiedziała.

Adele odrzuciła milionowe kontrakty reklamowe. Dlaczego?

Nowa figura przyniosła Adele nie tylko kolejne uznanie fanów, ale także zainteresowanie firm reklamowych. Podobno zgłosiło się do niej kilka marek zajmujących się dietetyką. Zaproponowały piosenkarce współpracę, na której mogła zbić kokosy. The Sun podaje, że wartość ofert, jakie spłynęły do niej w ostatnim czasie, jest szacowana nawet na 40 milionów funtów, czyli ponad 200 mln złotych.

Ostatecznie gwiazda nie przystała na żadną z propozycji. Tabloid podaje, że odrzuciła je, mówiąc, że „nie chce być klonem Kardashianek”, który będzie zarabiać pieniądze na reklamowaniu produktów na odchudzanie. Zamiast tego woli się w pełni skupić się na pracy nad materiałem na nowy album.

Warto wspomnieć, że w prasie regularnie pojawiają się doniesienia o nowej płycie Adele. Album miał się ukazać jesienią tego roku, podobno plany gwiazdy pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Jak na razie nie ma konkretnej daty premiery. Słynna Brytyjka niejednokrotnie podkreśla, że cały czas pracuje nad piosenkami. Czekamy na efekty.


Adele

Adele

Adele

Adele

Adele w Saturday Night Live

Adele w Saturday Night Live

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×