Szukaj

Adele napisała długą wiadomość do fana. Na privie odpowiedziała mu na pytanie o płytę. Screen rozgrzał internet

Adele odpisała na wiadomość fana

Adele odpisała na wiadomość fana

Zaciekawiony fan zadał Adele pytanie o płytę. Gwiazda ku jego zaskoczeniu postanowiła mu odpowiedzieć. Screen rozmowy znalazł się w sieci.

O Adele ostatnio można sporo przeczytać w sieci. Gwiazda jest na celowniku mediów, odkąd ujawniła swoją spektakularną metamorfozę. Mowa o tym, jak w niespełna rok schudła ponad 30 kilo.

Wszystko to rozpoczęło się od rozstania z Simonem Koneckim, z którym przez jakiś czas tworzyła szczęśliwy związek. Gwiazda po tym wydarzeniu postanowiła skupić się na sobie i swoim synku. Zmieniła radykalnie dietę i zadbała o sylwetkę. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Z pulchnej artystki przeistoczyła się w szczupłą kobietę, której figury pozazdrościć mogą sławne supermodelki.

Wielbiciele talentu Adele z niecierpliwością czekają na jej nową płytę. Piosenkarka ma na swoim koncie trzy krążki, które za każdym razem znajdowały się na szczytach list przebojów. Jej piosenki – Rolling in the Deep, Someone Like You, czy utwór Skyfall kojarzą i śpiewają niemal wszyscy. Początkowo premierę nowego albumu zaplanowano na wrzesień tego roku, ale ostatnio pojawiły się doniesienia, że ze względu na pandemię koronawirusa gwiazda zdecyduje się przełożyć jego premierę na kolejny rok.

Adele odpowiedziała na pytanie fana o nową płytę

Zniecierpliwienie fanów ostatnio sięgnęło zenitu. Dlatego też jeden z nich o imieniu Colyn, postanowił zwrócić się z bezpośrednim pytaniem do Adele o nową płytę. Na swoim profilu na Instagramie udostępnił zdjęcie piosenkarki z podpisem:

Proszę, wypuść wkrótce nową muzykę, wszyscy tak bardzo za tobą tęsknimy @adele.

Jak się okazało, gwiazda zobaczyła tę wiadomość w swoim profilu i – co więcej – postanowiła na nią odpowiedzieć, ku wielkiemu zaskoczeniu internauty.

Twoje konto na Twitterze bawiło mnie przez całą drogę poprzez Covid – napisała Adele z emotą klaszczących dłoni. Dostarczasz sporo rozrywki. Jestem aboslutnie zachwycona, że uwielbiasz moją muzykę. Kontynuuj dalej swoją drogę i kochaj życie. Patrzenie na nie jest tak piękne i zarażliwe.

Colyn udostępnił zrzut rozmowy na Twitterze z opisem:

Wyostrzam oczy ze zdumienia.

I dodał:

Adele mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, że to opublikowałem. Jestem bardzo podekscytowany tym faktem i chciałem podzielić się nim z przyjaciółmi.

Chyba każdy z nas w tej sytuacji, chciałby pochwalić się taką rozmową przed całym światem.


Adele odpowiedziała fanowi

Adele odpowiedziała fanowi

Adele pochwaliła się talią osy

Adele pochwaliła się talią osy

Jak aktualnie wygląda Adele?

Jak aktualnie wygląda Adele?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×