Kulisy nowego związku Adele. Odchudzona piękność skradła serce przystojnego biznesmena. Miłość kwitnie

Adele ma nowego partnera

Adele ma nowego partnera

Adele w ostatnim czasie rozkwita. Nie tylko schudła, ale i układa życie u boku nowego partnera. Kim jest przystojny sportowiec?

Adele przeszła niesamowitą metamorfozę. W krótkim czasie schudła 40 kilogramów dzięki specjalnej diecie. Nie tylko wyeliminowała ze swojego jadłospisu niezdrowe produkty, ale także ograniczyła ilość wypijanej kawy i alkoholu. Teraz pozwala sobie maksymalnie na jedną lampkę czerwonego winna dziennie. Gwiazda obecnie zachwyca nienaganną sylwetką.

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam – powiedziała w programie Saturday Night Live.

Motorem napędowym do działania okazał się rozwód z Simonem Koneckim, z którym była związana od 2011 roku, a w 2016 roku wzięli ślub z dala od kamer paparazzi. Wspólnie wychowywali synka Angelo, który w momencie ślubu miał 3 lata. Niestety w 2019 roku ich miłość się wypaliła. 4 marca para oficjalnie się rozwiodła.

Adele ma nowego partnera

Adele jak dotąd bardzo rzadko pojawiała się publicznie, dlatego też niemałym zaskoczeniem dla jej fanów było, gdy zawitała na trybunach piątego meczu finałów NBA 2021, który odbył się w Arizonie. Tego wieczoru w szranki stanęły drużyny Milwaukee Bucks i Phoenix Suns.

Okazuje się, że obecność gwiazdy była nieprzypadkowa. Ostatnio wokalistka coraz więcej czasu spędza z agentem sportowym, Richem Paulem, który założył Klutch Sports Group i reprezentuje wielu wybitnych graczy NBA.

Jak donosi tabloid Just Jared, ich relacja powoli wchodzi na wyższy poziom. Na wspomnianym wcześniej meczu byli razem, jednak wówczas nie przypuszczano, że może ich coś łączyć. Krótko po tym wybrali się na randkę, na której dopisywały im humory.

Magazyn People skontaktował się z osobą z otoczenia Adele, która zdradziła, że mają wielu wspólnych znajomych, a w swoim towarzystwie czują się bardzo swobodnie.

To nie jest bardzo poważna relacja, ale świetnie się razem bawią. Mają wspólnych znajomych, co jest bardzo miłe. Adele świetnie się bawi i jest bardzo towarzyska. Rozluźniła się trochę, ponieważ, gdy była mężatką, unikała publicznych wyjść. Teraz żyje swoim życiem i świetnie sobie radzi.

Informator dodał również, że gwiazda spędza teraz bardzo dużo czasu z synem.

Spędza wspaniałe lato z Angelo. Większość czasu spędzają w Los Angeles.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za związek Adele i Richa.

Kim jest Rich Paul?

Rich Paul jest znanym w Stanach Zjednoczonym agentem, który rozpoczął karierę w 2003 roku. Przez kilka lat nabywał doświadczenia pod kierunkiem Leona Rose’a, a w 2012 roku założył własną agencję Klutch Sports Group.

Dzięki doświadczeniu oraz zdolnościom negocjacyjnym Paul jest bardzo zamożny. Podpisywane przez niego kontrakty często opiewają na kwoty rzędu 1,4 miliarda dolarów. Od 2020 roku obsługuje również klientów z National Football League (NFL).


Rich Paul - nowy partner Adele

Rich Paul - nowy partner Adele

Rich Paul - nowy partner Adele

Rich Paul - nowy partner Adele

Rich Paul - nowy partner Adele

Rich Paul - nowy partner Adele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×