Najpierw zaręczyny, a później huczna impreza. Tak Adele świętowała wydanie nowej płyty. Wcisnęła się w kusą kreację

Adele

Adele

Adele intensywnie promuje najnowszy krążek. Gwiazda dała już pierwszy koncert, podczas którego na scenie doszło do zaręczyn. Wokalistka uczestniczyła w tym, co zorganizował jeden z jej fanów.

Adele to wokalistka światowej sławy. Na swoim koncie ma wiele hitów. Jej niesamowity głos w połączeniu z emocjonalnymi tekstami okazał się przepisem na światowy sukces. Ma ona na swoim koncie trzy studyjne albumy, a już za kilka dni swoją premierę będzie miał kolejny krążek. Ostatnia dyskografia ukazała się w 2016 roku. Piosenkarka długo kazała na siebie czekać. Fani na całym świecie z niecierpliwością wyczekiwali na jej powrót na scenę.

W końcu kilka tygodni temu artystka wypuściła do sieci piosenkę Easy on me, która jest zapowiedzią nadchodzącego materiału. Od tego czasu bardzo aktywnie promuje ona swoją twórczość. Pojawiła się już na okładce kilku poczytnych magazynów i udzieliła wywiadów, w których opowiedziała nie tylko o pracy nad materiałem muzycznym, ale także osobistych problemach. Ma ona za sobą rozwód z ojcem swojego syna Angelo – Simonem Koneckim.

Adele pojawiła się na scenie w trakcie oświadczyn

Adele ma za sobą niezwykle trudny czas. Piosenkarka po dwóch latach małżeństwa złożyła papiery rozwodowe. Było to dla niej przytłaczające wydarzenie, ale w rozmowie z Rolling Stone wyznała, że całą winę za rozpad relacji bierze na siebie.

Nie potrafiłam się temu oddać, być obecna. Tak naprawdę nie znałam siebie, (…) ale nie podobało mi się to, kim byłam.

Adele powoli odzyskuje już wewnętrzny spokój, a wszystkie emocje związane z rozstaniem zawarła w najnowszych utworach, które znajdą się na płycie. Gwiazda na kilka dni przed premierą zaśpiewała na zamkniętej imprezie. Pojawiła się w Griffith Observatory w Los Angeles, a podczas imprezy promującej nową płytę odbyły się zaręczyny. Jeden z fanów przyprowadził na wydarzenie przyszłą narzeczoną, która nie była świadoma tego, co zaraz się wydarzy. Na uszach miała słuchawki, a oczy zasłonięte przepaską.

Quentin, który był inicjatorem całego zamieszania, zdjął ukochanej opaskę i wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Ashley natychmiast odpowiedziała „tak”. Wtedy na scenie pojawiła się Adele. Wszystko możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Narzeczeni usiedli na widowni a gwiazda zaśpiewała specjalnie dla nich cover piosenki Make You Feel My Love Boba Dylana z 1997 roku. Trzeba przyznać, że trudno o bardziej romantyczne zaręczyny. Ashley, która otrzymała pierścionek, uroniła wiele łez.

Później obyła się również zamknięta impreza. Jednak gwiazda w social mediach zdecydowała się podzielić zdjęciami. Pojawiła się tam w bardzo kusej kreacji. Kolorowa sukienka idealnie podkreśliła jej smukłą talię. Na zamieszczonych przez artystkę kadrach widać było, że wszyscy doskonale się bawili. Niz brakowało kolorowych drinków i najlepszych przyjaciół artystki.

Koktajle i płacz dookoła – napsiała artystka.

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Adele na imprezie promującej płytę

Adele na imprezie promującej płytę

Adele na imprezie promującej płytę

Adele na imprezie promującej płytę

Adele na imprezie promującej płytę(1)

Adele na imprezie promującej płytę

Komentarze

  • Gość pisze:

    Żeby tak schudnąć trzeba codziennie ciężko ćwiczyć i trzymać dietę a później jeszcze trudniej to utrzymać. Zdrowe nawyki i ćwiczenia musza być utrzymane do końca życia przy skłonnościach do nadwagi, ale ją przynajmniej stać na trenera personalnego i na kupno diety to o tyle jej łatwiej niż kobietom, które same ćwiczą w domu i same gotują Te kobiety najbardziej podziwiam !!!

  • Gość pisze:

    Szybko zaczęła jej smakować czarna pała

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×