Szukaj

To nie Chris Brown skradł serce Adele, tylko ON. Tak wygląda nowy partner gwiazdy. Fani rapu dobrze go znają

Adele

Adele

Adele znalazła nowego partnera. Magazyn People, który uchodzi za wiarygodne źródło, dotarło do informacji o mężczyźnie, który skradł serce artystki. To brytyjska gwiazda rapu.

Adele wyszła za mąż w 2016 roku za Simona Koneckiego, biznesmena niezwiązanego ze światem show-biznesu. Choć ich relacji kibicowali fani artystki, uczucie wygasło. Artystka w 2019 roku złożyła pozew rozwodowy. Przez ostatni rok zadbała o swój wygląd, przechodząc spektakularną metamorfozę.

Media rozwodziły się o jej odmienionym wyglądzie, jednak wciąż doszukiwały się informacji o tym, czy wokalistka z kimś się spotyka. Spekulowano, że może spotykać się z Chrisem Brownem, który nocą skradał się do jej willi w Londynie:

Przybył w środku nocy i wyszedł dopiero około 2 nad ranem. Przyjechał wielkim, zaciemnionym samochodem i był otoczony mnóstwem mięśniaków! – podaje Daily Mail.

Adele i Skepta spotykają się?

Jak donosi – cieszący się opinią wiarygodnego źródła – magazyn People, Adele spotyka się z raperem, ale nie jest to Chris Brown, a londyński gwiazdor – Skepta. Informator donosi, że para spędza wspólnie czas podczas treningów:

Biegają w tej samej okolicy w Londynie i Adele bardzo dobrze się wtedy bawi.

Okazuje się, że parę wiele łączy. Oboje mieszkają w dzielnicy Tottenham w Londynie. Oprócz tego oboje wychowują dzieci w podobnym wieku. Już w 2016 roku raper twierdził, że mają ze sobą bardzo dobry kontakt:

Adele cały czas pisze do mnie SMS-y i trzyma mnie w ryzach. Zwierza mi się z tego, jak wyglądają jej sprawy.

Rozwód wyzwolił wokalistkę, bowiem stała się bardziej otwarta na nowe znajomości i zawodowe oferty. Z chęcią podejmuje się również nowych ról. Zaledwie kilka dni temu poprowadziła show Saturday Night Live. To było spełnienie jej marzeń. Piosenkarka szybko odnalazła się w nowej roli i dała niesamowity popis swoich wokalnych umiejętności. Przez cały wieczór nie opuszczał jej dobry humor i śmiało żartowała, pokazując, jaki ma do siebie dystans:

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam.

AKTUALIZACJA: Adele zdementowała plotki o związku z Skeptą

Adele opublikowała nowy wpis w mediach społecznościowych, w którym podziękowała wszystkim za możliwość udziału w Saturday Night Live. Artystka nawiązała też subtelnie do swojego życia miłosnego.

Kocham Was wszystkich. Troszczcie się o siebie i bądźcie ostrożni. Udanego Halloween. Wracam teraz do mojej jaskini, aby być samotną kociarą. Do zobaczenia w 2021 roku — napisała Adele, sugerując, że jest obecnie singielką.

Kim jest Skepta?

Skepta jest brytyjskim raperem, twórcą tekstów oraz producentem muzycznym. Jest prekursorem nowego gatunku muzycznego – grime. Obecny jest on przede wszystkim w Wielkiej Brytanii. Choć z pozoru wydaje się być podobny do hip-hopu, między gatunkami jest wiele różnic. MC, bo tak nazywają się jego wykonawcy, przykładają wielką uwagę do tekstów oraz nie używają tak wielu wulgaryzmów.

Skepta swój pierwszy debiutancki album Greatest Hits wydał w 2007 roku. W 2009 roku powstał kolejny – Microphone Champion. Komercyjny sukces osiągnął w 2010 roku, gdy jego utwór Bad Boy zajął 26 miejsce na UK Singles Chart. W tym samym roku kolejny jego utwór – Rescue Me, uplasował się na 14 miejscu.

Jak uważacie, czy przyjaźń między Adele i Skeptą przerodziła się w poważniejsze uczucie?


Skepta

Skepta

Skepta

Skepta

Adele

Adele

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×