Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Adele wzięła cichy ślub! Dopiero teraz o tym opowiedziała

Adele i Simon Konecki ślub


Ślub Adele i Simona Koneckiego

Adele to jedna z popularniejszych wokalistek na świecie. Artystka skupia się na swojej karierze i unika rozmów na tematy związane z życiem prywatnym. Jakiś czas temu pisaliśmy, że widziana była z obrączką na palcu, zaczęły się więc spekulacje, że jest już po ślubie ze swoim ukochanym i ojcem syna – Simonem Koneckim.

Informacje na temat tego wydarzenia piosenkarka potwierdziła w sobotę przed koncertem w Australii. Adele już wcześniej zwróciła się do Simona jako do męża. Nazwała go tak w trakcie przemówienia na rozdaniu nagród Grammy.

Przy okazji ostatniego show gwiazda wyznała:

Próbowałam sobie przypomnieć, jakie to było uczucie na początku związku, który zainspirował płytę. Bo pomimo, że rozstania mogą być bardzo bolesne i trudne, to uczucie kiedy zakochujesz się w w kimś jest najlepsze na świecie. Jestem uzależniona od tego uczucia. Oczywiście nie mogę przez to znowu przejść bo jestem teraz mężatką. Znalazłam moją połówkę – wyznała

W końcu już oficjalnie możemy pogratulować! Przypomnijmy, że o ślubie Adele i Simona Koneckiego zagraniczne media pisały już dawno temu.

Zobacz także: Rodzina Adele dowiedziała się o jej ślubie… z mediów! Z jakich powodów gwiazda nie zaprosiła ich na uroczystość?

Adele otrzymała 5 nagród Grammy 2017

Adele jest mężatką?

Adele i Simon Konecki z synem Antonio

Adele i Simon Konecki są już po ślubie?

Jesteś fanem Adele?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×