Adele publicznie z nowym partnerem. Na imprezie wyglądali jak milion dolarów. Obłędna kreacja

Adele

Adele jest szczęśliwie zakochana, o czym poinformowała w nowym poście na Instagramie. Pokazała pierwsze, oficjalne zdjęcie z partnerem, które powstało przy okazji jednej z imprez. Internauci są zachwyceni.

Adele w ciągu ostatnich lat przeszła spektakularną metamorfozę. Tuż po rozstaniu z mężem, Simonem Koneckim, zmieniła styl odżywiania. Podkreśliła, że decyduje się na to nie tylko ze względu na siebie, ale także na synka. Chce, by ten miał zdrową mamę. Piosenkarka przeszła na dietę Sirtfood, którą specjalnie dla niej ułożyła trenerka gwiazd, Camila Goodis. Dzięki niej zrzuciła aż 40 kilogramów.

Adele potwierdza nowy związek. Pierwsze oficjalne zdjęcie z partnerem

Od niedawna niemal takim samym zainteresowaniem co wygląd piosenkarki, cieszy się jej nowy związek. Od pewnego czasu kolorowa prasa donosi, że serce Adele skradł Rich Paul, agent sportowy. Razem zadebiutowali na meczu NBA i wywołali poruszenie. Tabloidy, powołując się na informatorów, zdradzały, że mężczyzna przedstawił gwiazdę swoim znajomym jako jego dziewczynę. Podobno dla niego artystka rzuciła dietę.

Sami zainteresowani bardzo długo milczeli na ten temat. Adele jako pierwsza potwierdziła krążące spekulacje. W niedzielny poranek dodała wpis na Instagramie, który wywołał niemałe zaskoczenie. Opublikowała trzy zdjęcia. Na każdym pozuje w obłędnej, przylegającej do ciała, czarnej kreacji z białymi wstawkami projektu Elsy Schiaparelli. Ma spięte włosy, które podkreślają jej profesjonalny makijaż.

To jednak ostatnia fotografia wywołała największe zamieszanie. U boku Adele pozuje nie nikt inny jak Rich Paul. Partnerzy są przytuleni do siebie, na ich twarzach goszczą szerokie uśmiechy. Artystka pokusiła się na krótki opis, który rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat tego, co ich łączy. Umieściła emotikon serca.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach życzą parze szczęścia i komplementują ich pierwsze, wspólne zdjęcie:

  • Tworzycie naprawdę piękną parę. Cieszę się Adele, że wreszcie jesteś szczęśliwa. Trzymam kciuki, by tym razem był to ten właściwy.
  • Nie mogę napatrzeć się na waszą dwójkę. Cudownie razem wyglądacie.
  • Czyli te plotki są jednak prawdziwe? Ale się cieszę.

Trzeba przyznać, że Adele i Rich Paul tworzą naprawdę piękny duet. Oprócz z partnerem piosenkarka pozowała do zdjęcia z Jaredem Dudleyem, zawodnikiem Los Angeles Lakers. O tym, jak się zaprezentowali, możecie się przekonać zaglądając do galerii.


Adele i Rich Paul

Adele potwierdziła nowy związek

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×