Adele oficjalnie potwierdza związek serią romantycznych zdjęć. Z ukochanym zapozowali na tle nowej willi wartej milinony

Adele

Adele

Adele ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, a rozstanie z ojcem swojego syna bardzo przeżyła. Teraz pojawiła się nowa miłość, którą potwierdziła serią romantycznych zdjęć.

Adele to jedna z najbardziej uznanych gwiazd światowej muzyki. Pochodząca z Wielkiej Brytanii wokalistka w błyskawicznym czasie zjednała sobie fanów na całym niemal globie. Artystka ma za sobą dłuższą przerwę od show-biznesu. Po nieudanym małżeństwie postanowiła nieco dłużej odpocząć od blasku fleszy. Dzięki social mediom nie straciła kontaktu z fanami, którzy czekali na jej spektakularny powrót. Długo zapowiadała nową płytę i pierwszy singiel. Gdy stało się to faktem, jej sympatycy dosłownie wpadli w euforię.

Piosenka Easy on me, która promowała krążek z miejsca stała się hitem i długo nie schodziła z czołówek list przebojów. Powoli zaczęło się też układać jej życie prywatne. Po rozwodzie z Simonem Koneckim zaczęła spotykać się z nowym partnerem. Od zeszłego roku u jej boku pojawia się Rich Paul.

Adele pokazała zdjęcia z nowym partnerem

Adele nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów i kolorowej prasy. Ku ich uciesze podczas promowania nowego krążka udzieliła mnóstwa wywiadów i jest też aktywna w social mediach.

Gwiazda coraz chętniej rozmawiała z dziennikarzami o tym, co łączy ją z ukochanym, a teraz postanowiła oficjalnie opublikować ich pierwsze wspólne zdjęcia. Okazuje się, że związek piosenkarki wkracza w poważny etap. Razem z partnerem zapozowali na tle nowej willi, a na kolejnym kadrze pokazali swój pocałunek. Jak donosi Daily Mail, Adele i Rich kupili za 58 milionów dolarów rezydencję, która należała wcześniej do Sylvestra Stallone.

Czas leci – podpisała post.

Obserwatorzy piosenkarki nie ukrywają swojego zachwytu. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów dotyczących zakochanych, ale też samego domu. Trzeba przyznać, że rezydencja już z zewnątrz robi niesamowite wrażenie.


Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem

Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem

Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem

Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem

Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem

Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×