Nowe zdjęcia Adele. Fani grzmią: „Zaliczyła efekt jojo”. Na pewno? Pojawił się jeszcze jeden powód zmiany kształtów

Adele dopadł efekt jojo?

Adele dopadł efekt jojo?

Adele dopadł efekt jojo? Gwiazda na nowych zdjęciach wygląda na nieco bardziej zaokrągloną niż ostatnio. Zmiana w wyglądzie może świadczyć o czymś jeszcze…

Adele to jedna z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich piosenkarek. Gwiazda od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie muzyką, a szczególnie bliska jej sercu była twórczość amerykańskiej wokalistki bluesowej Etty James. Swoją pasję rozwijała w elitarnej szkole BRIT School, w której uczyły się gwiazdy takie jak Kate Nash, Katie Melua i Amy Winehouse.

Artystka starała się wówczas wypromować w internecie, publikując swój pierwszy singiel pod tytułem Hometown Glory, na który zwróciła uwagę wytwórnia XL Recordings, podpisując kontrakt z początkującą wokalistką. Owocem ich współpracy był debiutancki album 19, który okazał się hitem w całej Wielkiej Brytanii. Trzy lata później artystka wydała kolejną płytę 21, która była prawdziwym przełomem w jej karierze muzycznej. To właśnie z niej pochodzą przeboje Rolling in the Deep i Someone Like You.

23 października 2015 roku został opublikowany singiel Hello, promujący jej płytę, zatytułowaną 25. W  2021 roku światło dzienne ujrzała najnowsza płyta Adele, o konsekwentnym tytule 30. Na krążku znalazły się Easy On Me czy Oh My God, które na serwisach streamingowych osiągają rekordowe liczby wyświetleń.

Imponująca kariera muzyczna Adele sprawiła, że szybko dołączyła do grona czołówki światowych celebrytów. Fotoreporterzy śledzą każdy jej ruch, a media na całym świecie rozpisują się o wydarzeniach z jej życia osobistego. Tak też stało się dwa lata temu, kiedy światło dzienne ujrzały zdjęcia zupełnie odmienionej piosenkarki.

Wizerunek gwiazdy zmienił się nie do poznania głównie dzięki zrzuceniu aż 45 kilogramów. O spektakularnej metamorfozie gwiazdy mówiono wówczas niemal na całym świecie, a jej fani nie mogli wyjść z podziwu. Wokalistka zdradziła, że w przemianie pomogła jej lektura motywacyjnej książki, która dała jej ogromną motywację. Do tego doszła nowatorska dieta sirtfood, na której punkcie oszalały później miliony kobiet.

Ta książka może wstrząsnąć Twoim umysłem i sprawić, że Twoja dusza zacznie krzyczeć. Po przeczytaniu jej narodziła się we mnie gotowość na walkę o samą siebie. To tak, jakbym po raz pierwszy była świadoma własnego ciała. Przeczytaj. Żyj. Praktykuj. Nigdy wcześniej nie dopuszczałam do siebie myśli, że to ja ponoszę wyłączną odpowiedzialność za własną radość, szczęście i wolność!!! – czytamy na Instagramie artystki

Adele dopadł efekt jojo?

Metamorfoza piosenkarki do dziś jest jedną z najbardziej spektakularnych przemian wśród gwiazd światowego show-biznesu. Ostatnie zdjęcia Adele pochodzące ze ślubu koszykarza Kevina Love’a z modelką i przedsiębiorczynią Kate Block mogą jednak sugerować, że celebrytka ponownie przybrała na wadze.

Zaokrągloną figurę piosenkarki dostrzegli jej fani, którzy zastanawiają się w komentarzach czy artystkę dopadł efekt jo-jo.

  • Adelka chyba efekt jojo zalicza.
  • Coś chyba przybrała. Ale i tak pięknie wygląda.
  • I już po metamorfozie. Widać, że przytyła.
  • Efekt jojo jak nic. Ale i tak długo wytrzymała na diecie.
  • Chyba nie jest już taka slim.

Nagły przyrost wagi gwiazdy być może związany jest z jej domniemaną ciążą, na której temat od kilku miesięcy spekulują media na całym świecie. Mają za tym przemawiać nie tylko kształty wokalistki, ale także jej poza – ma ręce skrzyżowane na brzuszku.

Gwiazda nie ukrywa, że chciałaby urodzić drugie dziecko, a ostatnio jest zakochana po uszy w Rich Paulu, z którym marzą o powiększeniu rodziny. Mężczyzna w niedawnym wywiadzie dla People tak mówił o wspólnym potomku z Adele:

ako młody tata, rozwijając firmę… było to dość trudne – powiedział E! – Ale teraz byłbym starszym tatą, a moje dzieci są dorosłe, i oczywiście, gdybym miał mieć więcej dzieci… Nie mogę się doczekać bycia innym tatą, bardziej cierpliwym tatą.

I dodał:

Często, gdy budujesz biznes, jesteś w ruchu, rozwijasz się, dzieci szybko dorastają, w mgnieniu oka.

Przypomnijmy, że Adele jest mamą 10-letniego Angelo, którego ma z byłym mężem, Simonem Koneckim.


Adele

Adele

Adele

Adele

Adele – Brit Awards 2022, kreacja: Giorgio Armani

Adele – Brit Awards 2022, kreacja: Armani Privé

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×