Adele sprzedaje luksusową willę! Zdjęcia wnętrz pałacu gwiazdy trafiły do internetu: 13 sypialni, 9 łazienek, 7 pokoi…

Adele dom na sprzedaż

Adele dom na sprzedaż

Dom Adele trafił na aukcję! Gwiazda postanowiła pozbyć się willi, w której mieszkała razem ze swoim byłym partnerem. Do internetu trafiły zdjęcia wnętrz, które ociekają luksusem. Aż takiego przepychu chyba nikt się nie spodziewał. Zobacz galerię.

Adele Simon Konecki rozstali się po ośmiu latach spędzonych razem. Para, chociaż z reguły unikała zainteresowania kolorowej prasy, niedawno wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o separacji. Dawni kochankowie próbują dogadać się w kwestii majątku, który wyceniany jest na około 650 milionów złotych.

Czy właśnie dlatego piosenkarka postanowiła sprzedać ich wspólny dom? Adele przez lata była właścicielką nieruchomości w West Sussex, która oferuje wiele przestrzeni. Na terenie obiektu zlokalizowanych jest aż trzynaście sypialni, dziewięć łazienek i siedem pokoi gościnnych.

Jeden z najbardziej wyjątkowych pokoi w Lock House to salon od strony południowej z pięknym marmurowym kominkiem. Budynek ma aż 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, ale to nie koniec. Posiada też liczne udogodnienia, takie jak m.in.: kort tenisowy, pokój gier, domek dla gości czy kompleks rekreacyjny z basenem i siłownią.

Dworek otoczony jest wyjątkowymi terenami i krajobrazami, przez które biegnie rzeka Adur. Zaciszny dom oferuje wspaniałe widoki na Park Narodowy South Downs.

Posiadłość niedawno została gruntownie wyremontowania. Nowy właściciel może więc wprowadzić się do niej od zaraz. Wystarczy, że najpierw uiści opłatę w wysokości ponad 7,2 milinów funtów. Sprzedaż prowadzi agencja Strutt & Parker, która na swojej stronie udostępniła kilka atrakcyjnych zdjęć z luksusowej willi, która formalnie jeszcze należy do Adele i jej (byłego) męża.

Czy tak wygląd raj?

Zobacz: Adele dopiero co ogłosiła rozwód, a już spotyka się z kimś nowym! Jest coś jeszczeAdele dopiero co ogłosiła rozwód, a już spotyka się z kimś nowym! Jest coś jeszcze

Zobacz: Adele szykuje się do sądowej batalii? Może stracić fortunę na rzecz męża!

Zobacz: Adele rozwodzi się! Oświadczenie gwiazdy łamie serce


Dom Adele

Dom Adele

Salon w willi Adele

Salon w willi Adele

Jak mieszkała Adele z mężem?

Jak mieszkała Adele z mężem?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×