Szukaj

Adele gubi kilogramy w zastraszającym tempie! Ciężko uwierzyć, że najnowsze zdjęcia są pozbawione retuszu. To naprawdę ona?!

Adele - bardzo schudła

Adele - bardzo schudła

Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Piosenkarka bardzo mocno schudła, dzięki czemu wygląda świetnie. Trudno ja poznać na zdjęciach. Zobaczcie.

Adele niedawno całkowicie zmieniła swoje życie. Rozstała się z mężem Simonem Koneckim, z którym wychowuje sześcioletniego syna Angela. Piosenkarce rozwód wyraźnie służy, bo chudnie w oczach i wygląda obłędnie.

Zobacz: Wyciekły dokumenty rozwodowe Adele! Gwiazda znalazła się w potrzasku

Adele na urodzinach Drake’a. Sporo schudła. Jak wygląda?

Adele pojawiła się ostatnio w obcisłej, czarnej sukience z błyszczącego materiału, z odsłoniętymi plecami i dekoltem oraz opadającymi rękawkami. To fascynujące jak bardzo schudła przez ostatnich kilka miesięcy. Jest nie do poznania!

Gdyby nie to, że uczesała włosy w charakterystycznym dla siebie stylu, czerpiącym wprost z lat 60-tych i zrobiła makijaż z mocną kreska na oku, byłoby naprawdę ciężko rozpoznać w pięknej, szczupłej kobiecie znana piosenkarkę.

Zobacz: Odchudzona Adele przyłapana z nowym partnerem na czułościach! Przy jej byłym mężu to prawdziwy Adonis!

View this post on Instagram

Poznajecie? #Adele nieźle się zmieniła przez ostatni rok ????❤️

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Okazuje się, że rozstanie z mężem wcale nie wpłynęło negatywnie na artystkę a wręcz przeciwnie. Jest aktywna i regularnie pojawia się m.in. na imprezach. Niedawno pojawiła się na urodzinach Drake’a, urządzonych w luksusowym klubie w Goya Studios w Hollywood. I już tam wzbudziła sensację swoim nowych wizerunkiem.

Adele – kulisy rozstania z Simonem Koneckim

Kilka tygodni po tym, jak Adele została sfotografowana bez obrączki, jej przedstawiciele Benny Tarantini i Carl Fysh opublikowali w Associated Press oświadczenie potwierdzające ich zerwanie:

Adele i jej partner rozeszli się. Są zobowiązani do miłego wychowywania syna. Jak zawsze proszą o prywatność. Nie będzie dalszych komentarzy.

Piosenkarka złożyła pozew w Los Angeles. Dokumentacja pojawiła się pięć miesięcy po tym, jak ona i Konecki, z którym mają sześcioletniego syna Angelo, ogłosili we wspólnym oświadczeniu, że rozstali się po siedmiu latach małżeństwa. Gwiazda oficjalnie nazywa swój rozwód – rezygnacją z małżeństwa z Simonem Koneckim.

Zobacz: Adele ekstremalnie schudła i wygląda jak seksbomba! Gwiazda była największą sensacją na urodzinach Drake’a

W naszej galerii zdjęcia z imprezy Drake’a oraz z czasów sprzed rozwodu.


Adele pokazała zdjęcie z imprezy Drake'a. Internauci zachwyceni

Adele pokazała zdjęcie z imprezy Drake'a. Internauci zachwyceni

Adele i Drake - impreza urodzinowa. Gwiazda sporo schudła

Adele i Drake - impreza urodzinowa. Gwiazda sporo schudła

Adele w p?aszczu w kratk?

EXCLUSIVE: Adele was spotted making a rare appearance in NYC on Wednesday. The "Hello" songstress looked glamorous as she stepped out for the evening, wearing a plaid jacket with quilted sleeves, black skinny jeans and gold tipped boots. Pictured: Adele World Rights, No Portugal Rights

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×