Adek WWA nie żyje. Nagła śmierć polskiego rapera

Adek WWA nie żyje

Adek WWA nie żyje

Nie żyje raper Adek WWA. Informacje o śmierci artysty przekazał jego ojciec. Co wiadomo o tej tragedii?

Adek WWA nie żyje. Raper zmarł 18 marca 2023 roku około godziny 12:00 w swoim mieszkaniu. Nie podano przyczyny jego śmierci. O tragedii poinformował ojciec muzyka. Artysta zmagał się z uzależnieniami.

Adek WWA nie żyje

Sebastian Misztal, ojciec zmarłego rapera powiadomił fanów syna o jego śmierci. 18 marca opublikował krótki wpis na Facebooku, w którym potwierdził plotki o tragedii.

Bardzo proszę o niepisanie na razie do mnie wiadomości prywatnych. Jest mi naprawdę ciężko, jestem po prostu zmęczony. Tak, Adi zmarł dzisiaj koło południa w swoim mieszkaniu – napisał Sebastian Misztal.

Utwów Adka WWA, które zdobył największą popularność, to Rajza, który na YouTubie wyświetlono trzy mln razy.

Kilka tygodni wypuścił klip Buja się fura promujący EP’kę Bad, która niedługo miała się pojawić. Adek od dawna walczył z problemami. Pod koniec 2021 roku informował o walce z m.in. alkoholem i używkami, od których był uzależniony.

Obecnie zdrowie mi się posypało i przebywam w szpitalu. Za jakiś czas z niego wyjdę i idę dalej po zmianę swojego życia – napisał.

Rapera pożegnali koledzy ze środowiska muzycznego i jego ukochana.

Partnerka Adka WWA żegna ukochanego w sieci

W sieci pojawił się łamiące serce wpis partnerki Adka. Jej słowa wzruszają do łez.

Dziś moje serce rozpadło się na miliony kawałków. To Ty pokazałeś mi co znaczy prawdziwa miłość. Nie mogę w to uwierzyć. Przepraszam że nie umiałam Ci pomóc. Mój najkochańszy na zawsze Minio….. Baadzo ja.. Ty wiesz.. – napisała jego partnerka.

Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.


Adek WWA nie żyje

Adek WWA nie żyje

Adek WWA nie żyje

Adek WWA nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×