Adamo RUDNIK kręci motywujący klip w 3D do swojego hitu z Sopotu! Znowu będzie o nim głośno

Adamo RUDNIK – plan teledysku Robię to, co chcę

Adamo RUDNIK – plan teledysku Robię to, co chcę

Adamo RUDNIK idzie jak burza! Po świetnie przyjętym występie na festiwalu w Sopocie, rozpoczął prace nad teledyskiem do swojego singla Robię to, co chcę. Motywujący klip zostanie nakręcony w 3d i ma szansę stać się hitem internetu. Możecie u nas zobaczyć zdjęcia z planu. A co z płytą? Sprawdziliśmy.

Adamo RUDNIK jest u progu wydania nowego, solowego albumu – dojrzalszego w warstwie brzmieniowej, aranżacyjnej i tekstowej, w którym zachował swoją artystyczną szczerość. Zapowiadana płyta pt. Zmierzaj zawsze do celu! miała ukazać się w tym roku, ale jej dokończenie wymaga większego nakładu pracy, więc jej premiera nieco się przesunie.

Producent płyty Adamo zapewnia jednak, że warto czekać! Tymczasem powstaje efektowny, wysokonakładowy teledysk do utworu „Robię to, co chcę” zapowiadający nową płytę artysty. Utwór ten Adamo RUDNIK wykonywał już przed szeroką publicznością podczas Top Of The Top Sopot Festival.

Kim jest Adamo RUDNIK?

Adamo RUDNIK jest doskonale znany, jako gwiazda Najlepszego Przekazu…!. Kilka lat temu osiągając szereg sukcesów w show-biznesie, stał się rozpoznawalnym, młodym artystą, niosącym za pośrednictwem swojej twórczości bardzo pozytywny przekaz!

Artysta jest uczestnikiem największych festiwali radiowo-telewizyjnych oraz dużych medialnych tras koncertowych, zdobywcą wielu prestiżowych nagród – gwiazdą polskiej estrady, którego głos jest znany z pierwszych miejsc list przebojów. Nagrany przez Adamo RUDNIK i jego kolegów singiel Zawsze do celu, wydany przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia osiągnął poziom sprzedaży złotego krążka!

Adamo RUDNIK otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie podczas koncertu Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM, który królował w młodzieżowych stacjach radiowych, a pozytywny i motywujący przekaz singla Zawsze do celu! został doceniony także przez wielu polskich sportowców. Znana olimpijska pływaczka Otylia Jędrzejczak wypowiadała się o tej niezwykłej piosence, że Jest lepsza od kawy!, a jeden z czołowych polskich skoczków narciarskich Dawid Kubacki od kilku lat słucha jej przed startem w zawodach i osiąga sukcesy!

Adamo Rudnik – Top of the Top 2019

Adamo Rudnik – Top of the Top 2019

Adamo RUDNIK – kiedy nowa płyta i o czym?

Już niebawem Adamo RUDNIK będzie wydawał nowy, solowy album – jeszcze bardziej dojrzały w warstwach: brzmieniowej, aranżacyjnej i tekstowej – w którym zachował swoją artystyczną szczerość. W nowych kawałkach artysty, które usłyszymy na płycie, będzie dominować oczywiście pozytywny i wyjątkowy przekaz! Tematyka nowej płyty Adamo RUDNIK będzie nawiązywać do największego dotychczasowego HIT-u – Zawsze do celu, z którym artysta jest najbardziej kojarzony. Jak zapewnia producent muzyczny płyty – Kuba Mańkowski, występujący na płycie u boku Adamo RUDNIK muzycy znani ze współpracy z największymi polskimi gwiazdami, takimi jak: Maryla Rodowicz, Kamil Bednarek czy Sylwia Grzeszczak w doskonały sposób połączyli przekazywane przez niego pozytywne teksty z popową muzyką, w której nie zabraknie także świetnego brzmienia rap, ska, reggae i funky.

Płyta Adamo RUDNIK z pewnością będzie kolejną dużą, medialną niespodzianką na polskim rynku muzycznym!

Data premiery nowej płyty Adamo RUDNIK nie jest jeszcze znana. Początkowo płyta miała ukazać się w mijającym roku, ale jej wykończenie wymaga większego nakładu pracy, więc trzeba będzie poczekać do przyszłego roku. Jednak Adamo RUDNIK już rozpoczął kręci do niej teledyski.

Mamy dla Was zdjęcia z planu pierwszego teledysku, który będzie teledyskiem z animacją 3D. Będzie hit?


Adamo RUDNIK – plan teledysku Robię to, co chcę

Adamo RUDNIK – plan teledysku Robię to, co chcę

Adamo RUDNIK – plan teledysku Robię to, co chcę

Adamo RUDNIK – plan teledysku Robię to, co chcę

Adamo RUDNIK – plan teledysku Robię to, co chcę

Adamo RUDNIK – plan teledysku Robię to, co chcę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×