Adam Zdrójkowski zrezygnował z matury! A przecież miał iść na studia razem z Wiktorią Gąsiewską!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska – edukacja, wykształcenie

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska – edukacja, wykształcenie

Adam Zdrójkowski postanowił nie podchodzić do tegorocznych egzaminów maturalnych. 19-latek swoją edukację na poziomie szkoły średniej odkłada na plan dalszy. Co na to Wiktoria Gąsiewska, która postanowiła razem z nim rozpocząć studia?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są parą od dwóch lat, nastolatkowie poznali się dawno, na planie serialu TVProdzinka.pl, w którym nadal grają. Choć oboje są jeszcze bardzo młodzi, do swojego związku podchodzą bardzo poważnie. 19-latek i jego starsza o roku ukochana postanowili nawet zamieszkać ze sobą. Oprócz tego para jest nierozłączna nie tylko w życiu prywatnym. Wspólnie grają we wspomnianym serialu, a już w weekend zawalczą o główną nagrodę w programie Dance Dance Dance. Portale plotkarskie z uwagą obserwują ich kariery, które być może niebawem nabiorą szerszego wymiaru:

Czas pokaże, czy będą gwiazdami jednego czy dwóch sezonów, czy też znajdą sposób, by podtrzymać zainteresowanie sobą. Przed kamerami czują się jak ryby w wodzie. Nie zapominajmy, że są na ekranie od dziecka. Tylko od nich będzie zależało, czy swoje pięć minut wykorzystają lepiej niż Wieniawa i Królikowski – powiedział w rozmowie z Party Rafał Baran, specjalista z branży reklamowej.

Wiktoria Gąsiewska rok temu planowała zdawać do szkoły teatralnej, jednak ze względu na wielką miłość do swojego chłopaka postanowiła poczekać rok, aż ten zda maturę, wówczas razem mieli wystartować na studia. Niestety plany pięknej 20-latki lekko się pokrzyżowały – Wiktoria musi kolejny rok czekać na Adama. Okazuje się bowiem, że Zdrójkowski w tym roku nie ma zamiaru zdawać matury:

Syn będzie zdawał maturę za rok – wyjawiła w rozmowie z tabloidem matka Adama, Edyta.

Obecne życie Adama to wielki show-biznes: 19-latek gra w serialu, poza tym tańczy w telewizyjnym show, wkrótce ma wziąć udział w Ameryce Express, nie ma więc czasu na chodzenie do szkoły. W związku z tym młody gwiazdor ma ogromne zaległości w nauce. Jak sam przyznał, najgorzej jest z matematyką:

Zdarzają mi się dwójki i jedynki, opuszczam dużo lekcji – wyznał Adaś w tabloidzie.

Jego frekwencja nie przekracza 50% zatem nie ma szans, aby Adam przystąpił w tym roku do matury:

Adam jest bardzo zdolny i wbrew pozorom bardzo ambitny i dojrzały, nie mam wątpliwości, że za rok przysiądzie i zda maturę – mówi znajomy Adama.

Niestety najbardziej na tym cierpi Wiktoria Gąsiewska, która dla Adasia już drugi rok rezygnuje z egzaminów do szkoły teatralnej. Miejmy nadzieję, że w ciągu kilku lat Adam jednak zda maturę, wówczas wspólnie z ukochaną rozpoczną studia teatralne.  Oczywiście najpierw muszą się na nie dostać.

Zobacz: Afera w “Dance Dance Dance”! Adam Zdrójkowski uderzył w “Taniec z gwiazdami”! Ujawnił niewygodne kulisy z planu show Polsatu

Zobacz: Adam Zdrójkowski komentuje udział w “Ameryka Express”! Dlaczego Wiktoria Gąsiewska nie nadaje się do programu? [WIDEO]

Zobacz: Amory na Powązkach. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zafundowali internautom potężną dawkę miłości


Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

The story of my life. Historia naszego życia z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim

The story of my life. Historia naszego życia z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim

Komentarze

  • Gość pisze:

    Przecież on nie chodził do szkoły cały rok i tak było ciągle przez 3 lata wiec on chyba nawet szkoły nie skończył!!!!

  • Gośćlimba pisze:

    po co na niego czeka ,moze on nigdy nie podejdzie do matury,dziewczyna traci czas, i tak wczesniej czy pozniej sie rozstana.dziwne , czy ona go pilnuje,czy on ja

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×