Adam Zdrójkowski postawił na męski look. Podbił serca fanek w nowej fryzurze, a przy okazji pokazał się z piękną kobietą

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski przeszedł metamorfozę. Pokazał na Instagramie swoją nową fryzurę. Przy okazji zapozował z piękną kobiętą! Nowe zdjęcia.

Adam Zdrójkowski to młody aktor. Cała Polska poznała go dzięki występom w serialach Rodzina zastępcza i  Rodzinka.pl. To właśnie na planie tych sitcomów poznał Wiktorię Gąsiewską. Przypadli oni sobie do gustu i zaczęli tworzyć parę. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Pod koniec ubiegłego roku Wiktoria została sfotografowana u boku przystojnego tancerza, a zdjęcia obiegły tabloidy. Wkrótce po tym Adam poinformował media, że ich relacja przeszła już do historii, co zresztą mocno się na nim odbiło.

Początkowo bardzo przeżył rozstanie. Jego znajomi z pracy mówili nawet, że ma problemy z jedzeniem. Na szczęście chłopak poleciał na tropikalne wakacje, gdzie szybko doszedł do siebie. Od tego czasu nawet zdarzyło mu się kilkukrotnie współpracować z byłą dziewczyną. Nie tylko poprowadzili razem sylwestra Polsatu, ale także wystąpili w kilku produkcjach.

Wiktoria w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak teraz wyglądają ich relacje:

Graliśmy np. ostatnio razem w nowej fabule „Święta inaczej”, więc zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Film wyjdzie w grudniu tego roku. Byliśmy razem na planie, jak widać stoimy i on jest żywy i ja jestem żywa więc wszystko jest ok. Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia z prywatnym i już. To jest tak trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić, jakoś z tym musisz żyć.

Pełen wywiad na temat ich kontaktów zobaczycie poniżej.

Adam Zdrójkowski zmienił fryzurę. Jak wygląda?

Adam w środę dodał na Instastory filmik, na którym zaprezentował nową fryzurę. Delikatnie podciął boki i zostawił dłuższą górę. W tym wydaniu wygląda bardzo męsko. Dodatkowo poprosił fryzjerkę, która sprawiła mu nowy look, by podeszła do kamery i dała się nagrać. Dziewczyna ma ponadprzeciętną urodę i trudno nie odnieść wrażenia, że pasuje do aktora.

Jak oceniacie nowy wygląd Adama Zdrójkowskiego?


Adam Zdrójkowski - nowa fryzura

Adam Zdrójkowski - nowa fryzura

Adam Zdrójkowski - nowa fryzura

Adam Zdrójkowski - nowa fryzura

Adam Zdrójkowski - nowa fryzura

Adam Zdrójkowski - nowa fryzura

Komentarze

 • Gośćjola pisze:

  Fajny jesteś, obojętnie w jakim loku
  A Twoja poprzednia strasznie zbrzydla i taka baba się robi a jest przecież tak niewielka różnica między Wami..
  Tak trzymaj👍

  • Gość pisze:

   Ta babka na trzecim zdjęciu to nie jest jego dziewczyna – to jakaś Pani chyba fryzjerka (?). Jego dziewczyna to ta na kolejnych zdjęciach.

 • Bożena pisze:

  Nie ma żadnej różnicy. A i niektórzy w komentarzu napisali prawdę.

 • Didżejka pisze:

  On i męski look. a to dobreeeee. Uśmiałam się.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia panie fryzjerki i seksi pielęgniarze są super bo pracują na siebie mozna mozna a niektórzy przychodzą się naźrec niestety nie dają pustych kopert chociaz niektórym to bez róźnicy taka rewolucja źe panna minelli się smieje niestety zart marka reszte czas pokaźe tortilla ide 3€ jak mln rubli a tyle radości blondynka z dekoltem na wierzchu przechodz4ca koło kebabu to jednak źły znak ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Z kręconych włosów cudów nie zrobi to i nie zrobił 🤔

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia panie fryzjerki i seksi pielęgniarze są super bo pracują na siebie mozna mozna a niektórzy przychodzą się naźrec niestety nie dają pustych kopert chociaz niektórym to bez róźnicy taka rewolucja źe panna minelli się smieje niestety zart marka reszte czas pokaźe ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  super wygląda

 • GośćManiek pisze:

  Po co on robi sobie trwałą na te loczki na grzywce ???, wygląda infantylnie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×