Adam Zdrójkowski pisze o „tęsknocie”. Rozstanie z Wiktorią Gąsiewską dalej rozrywa mu serce? Prawda jest bardziej złożona

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski rozpisał się na temat "tęsknoty". Za czym lub za kim tęskni? Czy ma to związek z Wiktorią Gąsiewską...?

Adam Zdrójkowski, jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia, rozkochał w sobie widzów rolami w produkcjach, takich jak: Rodzinka.pl, Rodzina zastępcza plus, Ciacho, Furioza, Furto z misia, Ostatni komers, Boisko bezdomnych, Krime story. Love story, Być jak Kazimierz Deyna.

Nic więc dziwnego, że fani śledzili historię jego związku z Wiktorią Gąsiewską. Adam występował u jej boku w Rodzince.pl Rodzinie zastępczej. Ich związek ogłoszono w 2017 roku. Para rozstała się jesienią tego roku. Partner Wiktorii bardzo przeżył rozstanie. Opowiedziała o tym trenerka z Twoja twarz brzmi znajomo –  Agnieszka Hekier. Chłopak nie jadł i nie spał.

Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł – zdradziła Agnieszka.

Równie dramatyczny opis cierpień Adama przedstawiła jego koleżanka po fachu – Barbara Kurdej-Szatan, również uczestniczka „TTBZ”, która wyjawiła:

Każdy z nas miał takie momenty w życiu. Każdy przeżywa rozpady związku albo jakieś gorsze chwile. Są wzloty i upadki. To, że jest teraz u nich taka sytuacja, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Może się jeszcze zejdą. Wiadomo, że Adaś to przeżywa i nie jest mu łatwo, ale to jest profesjonalista i on, jak przychodzi, to robi co do niego należy, robi to jak najlepiej, mobilizuje się. Wszyscy go mocno wspieramy. Dajemy sobie tylko dobrą energię

Krótko po rozstaniu, Adam poleciał z mamą, Edytą Zdrójkowską, na wycieczkę na tanzański archipelag Zanzibaru.

Adam Zdrójkowski o tęsknocie. O co chodzi?

Adam Zdrójkowski bardzo aktywnie spędził czas w Afryce. Zaprzyjaźnił się z miejscowymi mieszkańcami. Podczas jednego z wypadów obdarował dzieci kredkami i innymi przyborami szkolnymi. Piękny gest zarejestrował za pośrednictwem swojego InstaStories. Wolne chwile spędzał na opalaniu, imprezowaniu i podziwianiu dziewiczej natury wysp.

Opalanie było tak intensywne, że spalił sobie plecy, o czym poinformował na Instagramie. Zresztą zrobił to po raz drugi. Poprzednim razem spalił je sobie, gdy był na wyspach z Wiktorią.

Ból pleców nie sprawił jednak, że Adam zraził się do wyspiarskiej części Tanzanii. Na InstaStories dodał zdjęcie z lotniska, na którym napisał:

Będę tęsknił. See you soon Zanzi.

Jak widać, młody aktor opuścił Zanzibar, ale już myśli o tym, aby w przyszłości powrócić do piaszczystego raju. A Wy byliście kiedyś na Zanzibarze?

Archipelag Zanzibar składa się z dwóch większych wysp: Zanzibaru i Pemby oraz wielu mniejszych. W 1964 roku wyspy połączyły się z Tanganiką i utworzyły Tanzanię. Zanzibar jest jedną z ostoi kultury muzułmańskiej na Wschodzie Afryki. Szacuje się, że islam wyznaje aż 99 procentów mieszkańców wysp. Większość obywateli tego miejsca mówi w suahili.


Adam Zdrójkowski o tęsknocie

Adam Zdrójkowski o tęsknocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×