Adam Zdrójkowski miał intymne zbliżenie z Julią Wieniawą: „Była hop do przodu”. Z nią pierwszą poszedł na całość. Było gorąco

Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa

Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa

Adam Zdrójkowski w nowym wywiadzie opowiedział o pierwszym pocałunku, który przeżył z Julią Wieniawą. Zdradził też, czy Wiktoria Gąsiewska jest o niego zazdrosna.

Adam Zdrójkowski pierwsze kroki w show-biznesie stawiał w 2009 roku. Wówczas wcielał się w Pawełka w serialu Rodzina zastępcza, emitowanym na Polsacie. Dwa lata później dołączył do ekipy Rodzinki.pl, gdzie do 2020 roku grał postać Kuby Boskiego. Rola przyniosła mu sporą popularność i otworzyła drzwi do kariery.

Aktor na swoim koncie ma nie tylko występy w filmach i serialach, ale także w programach rozrywkowych. Wziął udział w telewizyjnych shows: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance DanceBył gospodarzem formatów takich jak The Voice of Poland i The Voice Kids.

Prywatne jest związany z Wiktorią Gąsiewską. Podobno para jest już po zaręczynach.

Adam Zdrójkowski o pocałunku z Julią Wieniawą

Adam Zdrójkowski zgromadził wokół siebie wielu fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konta w mediach społecznościowe. Co jakiś czas udziela wywiadów, w których zdradza wybrane kulisy codzienności. Niedawno porozmawiał z youtuberami prowadzącymi kanał wip bros. 

Aktor zdradził, że w czasie pandemii koronawirusa wcale nie jest zasypywany ofertami nowych ról. W ciągu ostatnich miesięcy był jedynie na trzech castingach:

Od roku byłem może na trzech castingach, ten rynek trochę leży. Teraz większość rzeczy, które robię, to jest prowadzenie różnych programów.

Adam zapewnił, że nie boi się odgrywać odważnych scen. Powiedział, że w tej kwestii sporo się zmieniło od momentu, w którym zaczynał swoją przygodę z aktorstwem. Gdy był nastolatkiem, bardzo się stresował, gdy miał odgrywać romantyczne ujęcia. Ujawnił, że pierwszy raz w życiu całował się z Julią Wieniawą na planie Rodzinki.pl:

Pamiętam, że miałem duży problem całować się dziewczyną na początku swojej kariery, bo wcześniej nie robiłem tego z żadną inną dziewczyną. A tu na planie gdzie jest 50 czy 60 osób muszę to zrobić. To było z Julką Wieniawą. […] Nie, ona nie miała problemu! Ona była taka hop do przodu powiedzmy. Ona była też starsza ode mnie o rok, ja miałem jakoś 13 albo 14 lat.

Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa na planie Rodzinki.pl

Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa na planie Rodzinki.pl

Zdrójkowski skomentował swój związek z Wiktorią Gąsiewską. Powiedział, że zdarza im się być zazdrosnym o siebie nawzajem:

No na pewno jestem zazdrosny, to jest norma, że my jesteśmy zazdrości o siebie, jak tam ktoś ma sceny z kimś innym. Ale wiemy, z czym to się je. To jest po prostu część naszej pracy – dodał zdroworozsądkowo.

Adam Zdrójkowski skomentował też plotki o rozstaniu ze swoją ukochaną. Wyznał, że przechodzili gorszy okres i dlatego zablokowali swoje konta na Instagramie.


Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa na planie Rodzinki.pl

Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa na planie Rodzinki.pl

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski na planie rodzinka.pl

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski na planie rodzinka.pl

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×