Afera w „Dance Dance Dance”! Adam Zdrójkowski uderzył w „Taniec z gwiazdami”! Ujawnił niewygodne kulisy z planu show Polsatu

Adam Zdrójkowski narzeka na Taniec z gwiazdami

Adam Zdrójkowski narzeka na Taniec z gwiazdami

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w programie Dance Dance Dance ponarzekali na Taniec z gwiazdami. Ujawnili niewygodne kulisy pracy na planie show Polsatu. Ich słowa z pewnością nie spodobają się producentom konkurencyjnego widowiska.

Już za tydzień dowiemy się, kto wygrał Dance Dance Dance, programu walczącego o uznanie widzów ze słynnym Tańcem z gwiazdami. Wśród uczestników show TVP znalazły się gwiazdy, które brały udział w hicie Polsatu, m.in. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Po swoim dzisiejszym występie aktorzy Rodzinki.pl zostali sprowokowani do oceny tanecznego widowiska konkurencyjnej stacji. Z ich ust padły nie najmilsze słowa.

Wszystko zaczęło się od komentarza jurora nowego formatu Telewizji Publicznej – Roberta Kupisza, który po świetnym występie Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej otwarcie przyznał, że gdy oglądał ich w Tańcu z gwiazdami nie robili na nim takiego wrażenia, jak na scenie w Dance Dance Dance. Projektant, który w przeszłości był tancerzem, stwierdził, że „tam byli gorsi niż tutaj”. Zapytał więc duet o przyczynę różnicy w poziomie jaki reprezentują. Riposta Adam i Wiktorii była zaskakująco szczera.

Adam Zdrójkowski oczernił Taniec z gwiazdami w Dance Dance Dance

Zdrójkowski zwrócił uwagę na atmosferę jaka panowała za kulisami Tańca z gwiazdami. Młody aktor stwierdził, że w programie Polsatu z każdym tygodniem czuł coraz większe zmęczenie spowodowane m.in. osobami z jakimi przyszło mu pracować:

Tam z każdym treningiem chciało się coraz mniej, a tutaj coraz bardziej – wypalił do kamery.

Na pewno wpływ na opinię gwiazd miały wyniki jakie osiągnęły w show Polsatu. Adam Zdrójkowski w szóstej edycji zajął 4. miejsce, zaś Wiktoria Gąsiewska w ósmym sezonie dopiero 9., co zresztą wywołało ogromny szok wśród internautów.

Myślicie, że mieliby inne zdanie na temat Tańca z gwiazdami, gdyby któreś z nich sięgnęło po Kryształową Kulę?

Zobacz: Adam Zdrójkowski komentuje udział w “Ameryka Express”! Dlaczego Wiktoria Gąsiewska nie nadaje się do programu? [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska grają w jednym serialu, ale daleko im do przyjaźni: “Nie utrzymujemy super kontaktu”. Dlaczego? [WIDEO]

Zobacz: Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka odpłynęli na imprezie! Paparazzi przyłapali ich na namiętnych pocałunkach!


Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Dance Dance Dance

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Dance Dance Dance

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Dance Dance Dance

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Dance Dance Dance

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła - Taniec z gwiazdami 6 odcinek 3

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła - Taniec z gwiazdami 6 odcinek 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×