Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Adam Zdrójkowski ma dopiero 16 lat, a już robi prawo jazdy! Jak to możliwe?

Adam Zdrójkowski


Adam Zdrójkowski robi prawo jazdy kategorii B1

Zasiąść za kółkiem wymarzonego samochodu i ruszyć w drogę to marzenie każdego chłopca. Niecierpliwie odliczają lata i czekają do 18-stki, żeby mogli pójść na egzamin i zdobyć prawo jazdy. Niektóry nie mogą wytrzymać i korzystają z możliwości zrobienia wcześniejszego dokumentu w tzw. kategorii B1. Uprawnia ona do prowadzenia tzw. mikrosamochodu o masie do 400 kg i mocy 20,4 KM. Są to małe auta i wolno się poruszające, jednak to zawsze namiastka prawdziwego samochodu.

Z tej możliwości skorzystał Adam Zdrójkowski. Aktor znany z serialu rodzinka.pl zapragnął zostać kierowcą. Trochę obawiał się, co o tym pomyśle powiedzą jego rodzice, ale okazuje się, że są dumni z syna i trzymają kciuki za powodzenie na egzaminie.

Gwiazdor już podobno rozgląda się za wymarzonym pojazdem. Niestety nie ma do wyboru zbyt wielu modeli, ale na pewno znajdzie coś dla siebie 🙂

Zobacz: Adam Zdrójkowski wrócił z wakacji i od razu wszedł na plan reklamy [INSTAGRAM]

Adam Zdrójkowski - "Pytanie na Śniadanie"

Adam Zdrójkowski – „Pytanie na Śniadanie”

Adam Zdrójkowski - Noworoczny Obiad z Gwiazdami 2016

Adam Zdrójkowski – Noworoczny Obiad z Gwiazdami 2016

 

Ale zabawa ???❤️❤️❤️ snap:adamox9 @mattjasinsky

Film zamieszczony przez użytkownika Adam Zdrójkowski ? (@adam_zdrojkowski)


 

 Komentarzy: 2


wilumsen | 25 lipca 2016, 18:56

A czy wiecie, że zarówno prawko jak i dowód można posiadac legalnie także w wersji kolekcjonerskiej? Proponuje zerknąć na fastidcard.com , zrobili ostatnio spore obniżki.


martin | 24 czerwca 2016, 08:21

Ja ostatnio zamówiłem w niedrogiej cenie wzor kolekcjonerski dokumentu prawa jazdy na stronie szybkieprawojazdy.pl , nie uwierzycie jaki to prosty sposób na uminiecie wielu trudności.


Dodaj komentarz
×