Adam Zdrójkowski komentuje nowy związek Gąsiewskiej. Ma jej coś do przekazania publicznie. Te słowa pokazują, jak wiele dla niego znaczyła

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się w zeszłym roku. Teraz młoda aktorka potwierdziła oficjalnie nowy związek. Jak zareagował Adam? Ma jej coś do przekazania. 

Adam Zdrójkowski w zeszłym roku rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. Młoda aktorska para spędziła u swego boku kilka lat. Poznali się jednak dużo wcześniej na planie serialu Rodzina zastępcza. Później pracowali razem przy wielu kolejnych produkcjach i stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wszystko rozpadło się jednak, gdy media obiegły zdjęcia młodej gwiazdy, która spacerowała za rękę z jednym z tancerzy TzG.

Serialowy Kuba z Rodzinki.pl długo nie mógł pogodzić się z tym, co się wydarzyło. Nie ukrywał, że jest rozczarowany, ale nie chciał komentować rozpadu tej relacji. Kilka dni po tym, jak rozstanie stało się faktem, to Wiktoria wydała w social mediach krótkie oświadczenie.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania – napisała w social mediach.

Adam Zdrójkowski komentuje nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria po rozstaniu z Adamem była łączona z kilkoma przystojniakami. Do niedawna jeszcze zastrzegała, że jest singielką i bardzo jej z tym dobrze. Teraz po serii doniesień potwierdziła swój związek z Jasperem Sołtysiewiczem. Zakochani pojawili się razem na 30-leciu Polsatu i chętnie pozowali do zdjęć fotoreporterom.

Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz – Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Nowa para show-biznesu poznała się na planie serialu Barwy Szczęścia, gdzie grają razem już od kilku lat. Nowy związek swojej byłej dziewczyny skomentował także Adam Zdrójkowski. Z wielkim spokojem podszedł do sprawy i życzył Wiktorii wszystkiego dobrego.

Trzymam kciuki za Wiktorię, tak jak zresztą zawsze trzymałem – powiedział w rozmowie z Party.

Młody aktor i prezenter powiedział także o swoim związku. Nadal jest wolny i czeka na tę jedyną. Przyznał, że jest otwarty na nowe uczucie.

Nikogo w moim życiu nie ma, ale jak ktoś się pojawi, to moje serce się uraduje. Na razie skupiam się na sobie i jest ok – wyjaśnił.

Miejmy nadzieję, że Adam w końcu spotka na swojej drodze interesującą kobietę. Poniżej przypominamy naszą rozmowę z Wiktorią, w której mówiła o kulisach rozpadu relacji ze Zdrójkowskim.


Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Komentarze

  • Gość pisze:

    Adam Zdrójewski to przemiły przystojny facet z klasą.

  • Gość pisze:

    Jak inni źycie toczy się dalej miał być duży miś a wyszedł mały czesio tylko źe wcześniej ktoś inni miał palec w d..pie ale jak mówią specjalisty nie takie granaty w d..pie mieli i widzieli i to tyle

  • Gość Toja pisze:

    Nie lubię jej i uważam, że nowy związek długo nie potrwa. Ona lubi zmieniać facetów jak rękawiczki.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×