Zapytali Adama Zdrójkowskiego o nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej. Po pierwszej odpowiedzi szybko się poprawił

Adam Zdrójkowski komentuje związek Gąsiewskiej

Adam Zdrójkowski komentuje związek Gąsiewskiej

Adam Zdrójkowski w najnowszej rozmowie komentuje nowy związek swojej byłej ukochanej Wiktorii Gąsiewskiej. Co powiedział aktor?

Wiktoria Gąsiewska rozpoczynała karierę aktorską w Rodzince.pl Rodzinie zastępczej. Na planie poznała Adama Zdrójkowskiego. Przez długi czas tworzyli związek także w życiu prywatnym. Jesienią ubiegłego roku media obiegły wieści o ich rozstaniu.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu .Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania – napisała wówczas aktorka na Instagramie.

Potem skomentowała rozstanie w rozmowie z naszą reporterką.

W końcu udało się jej uporządkować życie uczuciowe. Weszła w związek z innym aktorem, Jasperem Sołtysiewiczem. Najpierw przyłapali ich fotoreporterzy na afterparty Tańca z gwiazdami. Potem zasypali sieć wspólnymi ujęciami i zaliczyli debiut na czerwonym dywanie. O nowym związku także opowiedziała naszej reporterce.

Jestem szczęśliwa. To na pewno się zmieniło. Bo przez jakiś czas nie byłam. Troszkę nabrałam w bioderkach, bo wrócił mi apetyt. Codziennie budzę się z uśmiechem na twarzy, wiem, że mam przy sobie osobę, która jest dla mnie, a ja jestem dla niej. I wiem też, że mam przy sobie przyjaciela, bo to jest też ważne w relacji damsko męskiej.

Inaczej mają się sprawy Adama Zdrójkowskiego. Wygląda na to, że aktor cały czas jest singlem, a przynajmniej w żaden sposób nie zdradził się, czy jego serce jest zajęte. W najnowszej rozmowie z kolei zdecydował się skomentować związek byłej partnerki.

Adam Zdrójkowski o nowym związku Wiktorii Gąsiewskiej

Adam Zdrójkowski został wzięty w ogień pytań przez reportera Pomponika. Porozmawiali między innymi o tym, jak młody aktor przygotowuje się do poprowadzenia sylwestra Polsatu i o tym, jak się świętuje w jego domu. Na koniec padło pytanie, którego jak się okazuje, obaj panowie woleli uniknąć.

Jak reagujesz na nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej? – padło pytanie.

Pomidor – odpowiedział Adam wyraźnie zmieszany.

Potem, przyciśnięty nieco przez dziennikarza, stwierdził, że oczywiście życzy byłej partnerce szczęścia. Zaskakująca reakcja jest kolejnym dowodem na to, że byli zakochani nie rozstali się w najlepszych nastrojach. Wygląda jednak, że obecnie już nie żywią do siebie urazy.


Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz wygłupiają się na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz wygłupiają się na Instagramie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mam wrażenie że gdyby nie związek Adama z Wiktorią który już bardzo dawno temu się zakończył to nikt by już o nim nawet nie pisał bo nic ciekawego się nie dzieje. Chłopak jedzie na jednym serialu od kilkunastu lat który zresztą też dawno został zakończony.

 • Gość pisze:

  Zdrójkowski atencjusz. Gorzej jak ona zacznie komentować jego podboje wśród 16-letnich Vanessek

 • xxx pisze:

  nie lubię pisać komentarzy i wdawać się w dyskusję, ale na dobre mu to wyjdzie 😉 tego kwiata to pół świata, a nie sądzę żeby dziewczyna była ustabilizowana emocjonalnie, szuka szczęścia i tyle, sama nie doszła do tego etapu gdzie jest w stanie stwierdzić czego wgl chce … a do chłopaka szczęście jeszcze się uśmiechnie 🙂

 • Gość pisze:

  Zdrojewski powodzenia, nie ma czego żałować.

 • Gość pisze:

  Zdrojewski fajny facet z klasą,tylko pozazdrościć przyszłej wybrance

 • Gość pisze:

  Zezolkę swędzi, Zdrójkowski klasa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×